Cheapest weed in Fairlawn, VA
269 Fairlawn menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Virginia city: cheapest weed in Virginia
Cheapest flower in Fairlawn
See all flower prices →Cheapest right now: PMC | Sour Storm | Hybrid **SHAKE OUNCE** at N High Supply — $30 ($1.07 per gram) · 41 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PMC | Sour Storm | Hybrid **SHAKE OUNCE** Flower | ounce | $30 | $1.07/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PMC | Honey Bunny | Hybrid Flower | gram | $3 | $3/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PMC | The Joker | Indica Dominant (Hybrid) Flower | gram | $3 | $3/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | PMC | Sour Melon | Hybrid Flower | gram | $3 | $3/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | PMC | Garlic Lemon Zest | Sativa Dominant Hybrid Flower | gram | $3 | $3/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PMC | Collie Man Kush | Indica Dominant Flower | gram | $3 | $3/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | PMC | Clientele Kush | Indica Dominant ( Hybrid) Flower | gram | $3 | $3/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Master Grower's Group | Mai Tai Mintz | Hybrid Flower | gram | $4 | $4/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Fairlawn
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Watermelon Kush | 1G Tank at N High Supply — $25 ($12.50 per gram) · 71 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Watermelon Kush | 1G Tank Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lime Sherbanger | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mowie Wowie | Balanced Line | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mint OG | Balanced Line | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Lemon Haze | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wedding Cake | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mango Diesel | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Berry White | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Fairlawn
See all edibles prices →Cheapest right now: Fligh | Med Blueberry Mango | 500mg Gummies at N High Supply — $18 ($3.60 per 100mg of THC) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fligh | Med Blueberry Mango | 500mg Gummies Edibles | each · 500mg THC | $18 | $3.60/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 1000 MG STRAWBERRY Gummies Edibles | each · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | YUM Clouds | Dragonfruit | 1000mg (MEDICAL) Edibles | each · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $45 | $4.50/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Wyld | Elderberry | 1000mg (Medical) Edibles | each · 1000mg THC | $45 | $4.50/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Smokiez | Watermelon | 10mg CBD & 1000mg THC (Hybrid) MEDICAL Edibles | each · 1000mg THC | $50 | $5/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Smokiez | Blue Raspberry | 10mg CBD & 1000mg THC (Hybrid) MEDICAL Edibles | each · 1000mg THC | $50 | $5/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wyld | Strawberry | 200mg CBD 10mg THC Hybrid Edibles | each · 200mg THC | $17 | $8.50/100mg THC | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Fairlawn
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sugar Skunk Farms | Strawberry OG | Hybrid at N High Supply — $5 ($5 per gram) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sugar Skunk Farms | Strawberry OG | Hybrid Concentrates | gram | $5 | $5/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sugar Skunk Farms | Headband | Hybrid Concentrates | gram | $5 | $5/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | High Supply | London Pound Cake | 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | High Supply | Mac 1 | 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | High Supply | Lemon Disco | 4g Baller Jar (Hybrid) Concentrates | 4 g | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | High Supply | Gorilla Glue #4 | 4g Baller Jar (Hybrid) Concentrates | 4 g | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | High Supply | Rainbow Runtz | 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | High Supply | Tropical Fusion | 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Fairlawn
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Potato Road | Walter White Widow | Hybrid ***PRE-ROLL*** at N High Supply — $1 ($1 per gram) · 44 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Potato Road | Walter White Widow | Hybrid ***PRE-ROLL*** Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Potato Road | Zoap | 1-Gram Pre-Roll Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Potato Road | Sour Nerdz | Sativa ***PRE-ROLL** Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | High Supply | Old Man Grimstone | (Hybrid) 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grape Gas | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Potato Road | Blueberry Pound Cake | 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Galactic Glue | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Animas Cannabis | Kush Mints | 12pk 1-gram Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $30 | $2.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Fairlawn
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: snozzeberries | Infused Joints | 1g at N High Supply — $1 ($1 per gram) · 30 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | snozzeberries | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blackberry Moon Rocks | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HeadSpace | Animal Face | 1g Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fresas Con Crema | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Limon | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Paletas | Sandia | .5g Infused Pre-roll 5-pack (Hybrid) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lime Sorbet | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wedding Cake | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Fairlawn flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Fairlawn →Discounted items across Fairlawn menus, newest first.
Best dispensaries in Fairlawn →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (2 items at 1 store) in Fairlawn — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.