Cheapest infused pre-rolls in Fairlawn, VA
Cheapest right now: snozzeberries | Infused Joints | 1g at N High Supply — $1 ($1 per gram)
30 comparable infused pre-rolls listings at 1 Fairlawn dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Virginia city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | snozzeberries | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blackberry Moon Rocks | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HeadSpace | Animal Face | 1g Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fresas Con Crema | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Limon | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Paletas | Sandia | .5g Infused Pre-roll 5-pack (Hybrid) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lime Sorbet | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wedding Cake | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Unicorn Piss | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Dream | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cherry Pie | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Diamond Dogz | Apple Rush | 1g Pre-roll Diamond Infused (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Rosin Dogz | Jack Herrer | 1g Kaviar Infused Pre-roll (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | GDP | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grape Ape | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | pineapple yum yum | Infused Joints | 1g Sublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Chingon OG | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | HeadSpace | Blue Dream | 1g Rosin Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | HeadSpace | Electric Green Crack | 1g Rosin Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | HeadSpace | Pineapple Express | 1g Rosin Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | HeadSpace | King's Kush | 1g Rosin Infused Pre-roll (Indica) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | HeadSpace | Brain Freeze X Orange Creamsicle | 1g Live Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Slap & Tickle | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Super Book Obama Runtz X Citra Nova Ice Cream | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Moon Bow X Sour Diesel | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Tropicana Cherry x Slur Mintz | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | HeadSpace | Hi Chew X Dosidos | 1g Live Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | HeadSpace | Purple Pebbles X KY Jealous | 1g Live Resin Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | HeadSpace | Pineapple Express X Funky Chile | 1g Live Resin Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | HeadSpace | Blue Dream X Cap Junky | 1g Live Hash Resin Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | N High Supply Fairlawn · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Fairlawn infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fairlawn price: $12 per gram (middle of $7.45–$28.71). That works out to about $42 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Fairlawn publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fairlawn price data: cheapest weed in Fairlawn, cheap ounces, Fairlawn flower price index, Fairlawn deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.