Cheapest weed in Martinsburg, VA
28 Martinsburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Virginia city: cheapest weed in Virginia
Cheapest flower in Martinsburg
See all flower prices →Cheapest right now: Platinum LCG at NewLeaf Martinsburg — $10 ($10 per gram) · 6 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Platinum LCG Flower | gram | $10 | $10/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Donny Burger Flower | eighth | $40 | $11.43/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tiger Rose | Big Buds | 3.5g AltSol · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tear Gas Flower | eighth | $40 | $11.43/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Maple ITF Flower | eighth | $40 | $11.43/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hash Burger | Big Buds | 3.5g AltSol · Flower | eighth | $45 | $12.86/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Martinsburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Hunters Green at NewLeaf Martinsburg — $50 ($50 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hunters Green Vape Pens | gram | $50 | $50/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Zuzu Vape Pens | gram | $50 | $50/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dundee Koffee Vape Pens | gram | $50 | $50/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Big Sour Sandy AIO 1g Vape Pens | gram | $55 | $55/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Old Time Shine Vape Pens | gram | $55 | $55/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Viper Cookies | Cartridge | 0.5g AltSol · Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Atom 4510 | Cartridge | 0.5g Greenlight · Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Georgia Collider CDT 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Martinsburg
See all concentrates prices →Cheapest right now: Mac V2 | Concentrate | Dry Sift | 1g at NewLeaf Martinsburg — $35 ($35 per gram) · 6 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mac V2 | Concentrate | Dry Sift | 1g AltSol · Concentrates | gram | $35 | $35/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Triple Burger | Concentrate | Dry Sift | 1g AltSol · Concentrates | gram | $35 | $35/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Durban | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Donny Burger | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gush Mints Cured Resin Concentrates | gram | $45 | $45/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kept Secret Cured Sugar Concentrates | gram | $45 | $45/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Martinsburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Martinsburg →Discounted items across Martinsburg menus, newest first.
Best dispensaries in Martinsburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (6 items at 1 store), flower (6 items at 1 store) in Martinsburg — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.