Cheapest carts & vapes in Martinsburg, VA
Cheapest right now: Hunters Green at NewLeaf Martinsburg — $50 ($50 per gram)
16 comparable vape pens listings at 1 Martinsburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Virginia city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hunters Green Vape Pens | gram | $50 | $50/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Zuzu Vape Pens | gram | $50 | $50/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dundee Koffee Vape Pens | gram | $50 | $50/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Big Sour Sandy AIO 1g Vape Pens | gram | $55 | $55/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Old Time Shine Vape Pens | gram | $55 | $55/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Viper Cookies | Cartridge | 0.5g AltSol · Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Atom 4510 | Cartridge | 0.5g Greenlight · Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Georgia Collider CDT 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Platinum Kush | Cartridge | 0.5g AltSol · Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | (DC & WV) Super Lemon Haze | Cartridge | 0.5g AltSol · Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grape Ice | Disposable | 1g Monarch · Vape Pens | gram | $60 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | King Louie Xlll 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | GDP 1g Cartridge Vape Pens | gram | $65 | $65/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Acapulco Gold - 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | NewLeaf Martinsburg Martinsburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Martinsburg vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Martinsburg price: $60 per gram (middle of $50–$63.50). That works out to about $210 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Martinsburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Martinsburg price data: cheapest weed in Martinsburg, cheap ounces, Martinsburg flower price index, Martinsburg deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Virginia dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.