Cheapest weed in Bremerton, WA
382 Bremerton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Bremerton
See all flower prices →Cheapest right now: Mr. E | Big Buds | 28g at The Reef Cannabis Dispensary — $35 ($1.25 per gram) · 323 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mr. E | Big Buds | 28g Flower | ounce | $35 | $1.25/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Papaya | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Envy Mac | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Bubba Kush | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Ice Cream Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 420FBD - Lava Cake - 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grease Bucket | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Wedding Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Bremerton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Biscotti | Cartridge | 1g at The Reef Cannabis Dispensary — $18 ($18 per gram) · 59 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Biscotti | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Donny Burger | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lime Sorbet | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Ice Cream Cake | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Hawaiian Zkittlez | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pineapple | Cartridge | 1g Buddies Brand · Vape Pens | gram | $22 | $22/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Apricot | Cartridge | 1g Buddies Brand · Vape Pens | gram | $22 | $22/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Bremerton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Bremerton →Discounted items across Bremerton menus, newest first.
Best dispensaries in Bremerton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.