Cheapest flower in Bremerton, WA
Cheapest right now: Mr. E | Big Buds | 28g at The Reef Cannabis Dispensary — $35 ($1.25 per gram)
323 comparable flower listings at 1 Bremerton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mr. E | Big Buds | 28g Flower | ounce | $35 | $1.25/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Papaya | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Envy Mac | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Bubba Kush | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Ice Cream Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 420FBD - Lava Cake - 28g Flower | ounce | $65 | $2.32/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grease Bucket | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Wedding Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Tropicana Cookies | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Sour Tangie | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Tangie | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Double Burger | Big Buds | 28g Flower | ounce | $85 | $3.04/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Sour Tangie | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Grease Bucket | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Slurricane | Big Buds | 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Slurricane | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $48 | $3.43/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Gelato | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Lava Cake | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Papaya | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | DJ Short Blueberry | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Black Jack | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Triple Chocolate Chip | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Envy Mac | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Black Jack | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lemon Meringue Flower LITZ · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Lemonchello | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | GG#4 | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Gelato | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Triple Chocolate Chip | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | DJ Short Blueberry | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Envy Mac | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Bubba Kush | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Proper Cannabis - Ice Cream Cake | 3.5g Proper Cannabis · Flower | eighth | $13 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | 420FBD - Lava Cake - 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Papaya | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Slurricane | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Bubba Kush | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Ice Cream Cake | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Papaya | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Lava Cake | Big Buds | 7g Flower | quarter | $26 | $3.71/g | The Reef Cannabis Dispensary Bremerton · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Bremerton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bremerton price: $8.57 per gram (middle of $3.71–$13). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Bremerton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bremerton price data: cheapest weed in Bremerton, cheap ounces, Bremerton flower price index, Bremerton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.