Cheapest weed in Centralia, WA
366 Centralia menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Centralia
See all flower prices →Cheapest right now: Jack Herer | Big Buds | 28g at Uncle Ando's Wurld of Weed — $30 ($1.07 per gram) · 366 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jack Herer | Big Buds | 28g Flower | each | $30 | $1.07/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grease Monkey - Popcorn Flower - FKIT - 14g Flower | each | $18 | $1.29/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | MAC #1 | Big Buds | 14g Flower | each | $18 | $1.29/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Memory Loss - Popcorn Flower - FKIT - 14g Flower | each | $18 | $1.29/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Purple Trainwreck - Popcorn Flower - FKIT - 14g Flower | each | $18 | $1.29/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Super Lemon Haze - Flower - FKIT - 14g Flower | each | $21 | $1.50/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dolato - Flower - BB - 14g Flower | each | $24 | $1.71/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Gelato Cake - Flower - Bodega Buds - 14g Flower | each | $24 | $1.71/g | Uncle Ando's Wurld of Weed Centralia · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Centralia flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Centralia →Discounted items across Centralia menus, newest first.
Best dispensaries in Centralia →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.