Cheapest weed in Covington, WA
400 Covington menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Covington
See all flower prices →Cheapest right now: Chill Billy Boys - Berry Cheesecake 28g at Marley 420 Recreational Marijuana — $18.25 ($0.65 per gram) · 73 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chill Billy Boys - Berry Cheesecake 28g Flower | ounce | $18.25 | $0.65/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | OG Chem | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $24.50 | $0.88/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | ZKZ Flower | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $24.50 | $0.88/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Trophy Wife Flower | 28g Incredibulk · Flower | ounce | $24.50 | $0.88/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Schwag Bag - Alaskan Thunderfuck 28g Flower | ounce | $32.85 | $1.17/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Medio - Monsterberry 28g Flower | ounce | $36.50 | $1.30/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | White Fire OG (WiFi OG) | 28g Flower | ounce | $48.75 | $1.74/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blazed - Alaskan Thunder Fuck 28g Flower | ounce | $54.75 | $1.96/g | Marley 420 Recreational Marijuana Covington · ★ 4.3 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Covington
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Hustler's Ambition - Strawberry Bon-Bon 1g Distillate Cart at Marley 420 Recreational Marijuana — $12.25 ($12.25 per gram) · 327 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Covington flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Covington →Discounted items across Covington menus, newest first.
Best dispensaries in Covington →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.