Cheapest weed in Dayton, WA
376 Dayton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Dayton
See all flower prices →Cheapest right now: Pineapple Chunk | Ground | 28g at 365 Recreational Cannabis — $25 ($0.89 per gram) · 145 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Chunk | Ground | 28g Flower | ounce | $25 | $0.89/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Forbidden Farms - Cheap Ounce - Pancakes 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mind Bender - Day Dream 28g Flower | ounce | $50 | $1.79/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mind Bender - Day Dream 7g Flower | quarter | $20 | $2.86/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Jelly Donutz | Big Buds | 28g Columbia Natural Cannabis · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gelato | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $12 | $3.43/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lucky Cat - Sherbert 3.5g Flower | eighth | $12 | $3.43/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Apple Jax | Big Buds | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Dayton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemon Lime | Cartridge | 1g at 365 Recreational Cannabis — $20 ($20 per gram) · 144 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Lime | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Dutch Treat 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Headband | Cartridge | 1g Snickle Fritz · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Galactic Jack | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Blue Dream 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Do-Si-Dos 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Durban Poison 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Glueberry 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Dayton
See all concentrates prices →Cheapest right now: Amber Drops - Jamaican Dream Wax at 365 Recreational Cannabis — $8 ($8 per gram) · 87 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amber Drops - Jamaican Dream Wax Concentrates | gram | $8 | $8/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Skunk (H) B Grade Wax 1g Forbidden Farms · Concentrates | gram | $8 | $8/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mimosa (SH) B Grade Wax 1g Forbidden Farms · Concentrates | gram | $8 | $8/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Bohemi - Fire Gold - Frankenstein Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Bohemi - Fire Gold - Dogwalker Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Bohemi - Fire Gold - Apple Fritter Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Maui Wowie | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tangieland | Live Resin | Sugar | 1g Snickle Fritz · Concentrates | gram | $10 | $10/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Dayton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Dayton →Discounted items across Dayton menus, newest first.
Best dispensaries in Dayton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.