| 1 | Lemon Lime | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Dutch Treat 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Headband | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Galactic Jack | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Blue Dream 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Do-Si-Dos 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Durban Poison 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Glueberry 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Headband 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Lemon Cake 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Runtz 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - Skunk #1 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | NWCS - EZ Vape - Cartridge - White Widow 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | NYC Diesel | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Alien Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Donny Burger | Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Stingers - Cartridge - White Fire Live Resin 1g Vape Pens | gram | $28 | $28/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Grape Ape | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Do-Si-Dos | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Cherry Pie | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sherbet | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Blue Dream | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blueberry Pomegranate | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Black Cherry | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Twisted - Cartridge - Faderade Tank (Sports Drink Flavored) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Panda Pen | Forbidden Fruit | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Panda Pen | OG Kush | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Panda Pen | Raspberry Skywalker | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Panda Pen | Tiger Blood | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Panda Pen | Washington Apple | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Twisted - Cartridge - Galactic Grape Tank (Grape Flavored) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Twisted - Cartridge - Wild Watermelon Tank (Watermelon Flavored) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cinex | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Kiwi Guava | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Forbidden Farms - Bussin Bars - Disposable - Sour Gummies 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | grapefruit skunk | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Black Widow | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Twisted - Cartridge - Apple Ambush Tank (Apple Flavored) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Twisted - Cartridge - Baja Blazed Tank (Key Lime Flavored) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Twisted - Cartridge - Blue Magic Tank (Blue Raspberry Flavored) 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | 365 Recreational Cannabis Dayton · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |