Cheapest flower in George, WA
Cheapest right now: Ez Flower | Jungle Lemons Flower | 3.5g at The Bake Shop (George) — $18 ($5.14 per gram)
13 comparable flower listings at 1 George dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ez Flower | Jungle Lemons Flower | 3.5g Flower | each | $18 | $5.14/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | OG Chem | Big Buds | 7g Phat Panda · Flower | each | $40 | $5.71/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Phat Panda | Apple MAC Flower | 7g Flower | each | $40 | $5.71/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Choice | White Iverson Flower | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Choice | Gorilla Glue #4 Flower | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Choice | People's Diesel Flower | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Choice | Pistachio Flower | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Choice | Peoples Diesel Flower | 1g Flower | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Choice | Pistachio Flower | 1g Flower | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Choice | White Iverson Flower | 1g Flower | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Choice | Gorilla Glue #4 Flower | 1g Flower | each | $12 | $12/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How George flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical George price: $8.57 per gram (middle of $5.71–$12). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in George publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More George price data: cheapest weed in George, cheap ounces, George flower price index, George deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.