Cheapest pre-rolls in George, WA
Cheapest right now: Columbia River Reserve | Permanent Marker Pre Roll 2pk | 2g at The Bake Shop (George) — $6 ($3 per gram)
80 comparable pre-rolls listings at 1 George dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Columbia River Reserve | Permanent Marker Pre Roll 2pk | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Palm Springs | Carbon Fiber Pre Roll | 1g Pre-rolls | each | $4 | $4/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Palm Springs | Peach Ringz Pre Roll | 1g Pre-rolls | each | $4 | $4/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Palm Springs | Flop Shot Pre Roll | 1g Pre-rolls | each | $4 | $4/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Palm Springs | Rainbow Sherbet Pre Roll | 1g Pre-rolls | each | $4 | $4/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Jumbos | Octane Mintz Pre Roll | 1.5g Pre-rolls | each | $7 | $4.67/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Jumbos | Spiked Punch Pre Roll | 1.5g Pre-rolls | each | $7 | $4.67/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Jumbos | Titties & Kush Pre Roll | 1.5g Pre-rolls | each | $7 | $4.67/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Bangers | Super Boof Bangers Pre Roll 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Phat Panda | Moon Balls Pre Roll 5pk | 5g Pre-rolls | each · 5-pack | $28 | $5.60/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Bangers | Original Glue | Joints | 1g each | 5pk Phat Panda · Pre-rolls | each · 5-pack | $28 | $5.60/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Doobie Pax | V6 Haze 7pk Pre-Roll | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $20 | $5.71/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Doobie Pax | Zlushies 7pk Pre-Roll | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $20 | $5.71/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Doobie Pax | The Kraken 7pk Pre-Roll | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $20 | $5.71/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Phat Panda | Neon Nectar Pre Roll | 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Golden Pineapple | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Treats | Bubblegum Infused PreRoll | 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Sunset Sherbert | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Sub X | Island Octane Pre-Roll | 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Space Ape | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Motorbreath #15 | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Oreoz | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Platinum | Chicken & Waffles | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Jumbos | Blue Dream Blunt | 2g Pre-rolls | each | $12 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Jumbos | Octane Mintz Blunt | 2g Pre-rolls | each | $12 | $6/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Nightcaps | Granddaddy Purp Infused Pre Roll 2pk | 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $7/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | DayBreaks | Sour Diesel Infused Pre Roll 2pk | 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $7/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Nooners | Mac 1 Infused Pre Roll 2pk | 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $7/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Zen Cannabis | Gorilla Glue #4 Blunt 2pk | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $7.50/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Zen Cannabis | GMO x OZ Blunt 2pk | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $15 | $7.50/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Leisure Land | Pink Certz Pre Roll 2pk | 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Leisure Land | Kush Mints Pre Roll 2pk | 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Leisure Land | Sherbanger #22 Pre Roll 2pk | 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Zen Cannabis | Gorilla Glue #4 Pre Roll 4pk | 2g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Zen Cannabis | Headline Pre Roll 4pk | 2g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Zen Cannabis | Kacklesnatch Pre Roll 4pk | 2g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Zen Cannabis | Hazmat OG Pre Roll 4pk | 2g Pre-rolls | each · 4-pack | $16 | $8/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Ice Queen | Dulce De Uva Rosin Infused Pre-Roll 7pk | 4.2g Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $8.33/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Ice Queen | Acapulco Gold Rosin Infused Pre-Roll 7pk | 4.2g Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $8.33/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Ice Queen | Presidential Kush Rosin Infused Pre-Roll 7pk | 4.2g Pre-rolls | each · 7-pack | $35 | $8.33/g | The Bake Shop (George) George · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How George pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical George price: $8.33 per gram (middle of $4.93–$15). That works out to about $29.16 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in George publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More George price data: cheapest weed in George, cheap ounces, George flower price index, George deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.