Cheapest infused pre-rolls in Kelso, WA
Cheapest right now: Freddy Doober vs Jayson | Infused Joints | 0.7g at Uncle Willie's Cannabis — $15 ($1.50 per gram)
212 comparable infused pre-rolls listings at 1 Kelso dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Freddy Doober vs Jayson | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $15$2025% off | $1.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Captain/Punch Infused Pre-Roll Pack- 7x 1g- Capital Green Infused Pre-rolls | quarter · 7-pack | $15$2025% off | $2.14/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Afgoo Infused Pre-Roll Pack- 7x 1g- Capital Green Infused Pre-rolls | quarter · 7-pack | $15$2025% off | $2.14/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Face Off Og Infused Pre-Roll Pack- 7x 1g- Capital Green Infused Pre-rolls | quarter · 7-pack | $15$2025% off | $2.14/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | G 13 Infused Pre-Roll Pack- 7x 1g- Capital Green Infused Pre-rolls | quarter · 7-pack | $15$2025% off | $2.14/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lemon/Drop Infused Pre-Roll Pack- 7x 1g- Capital Green Infused Pre-rolls | quarter · 7-pack | $15$2025% off | $2.14/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Indica Infused Pre-Roll- 2x .5g- Kick Ass Infused Pre-rolls | gram | $3.50$530% off | $3.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Hybrid Infused Pre-Roll- 2x .5g- Kick Ass Infused Pre-rolls | gram | $3.50$530% off | $3.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Kief The Dream Alive Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Herb Girls Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | High Yield Blazing Account- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Bakers Dazin' Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Love is Grind | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Sweet Dreams Are Made of Trees | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Day n Knight Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Oil Be Back! | Infused Minis | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Daze Go By Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Floral Intents & Purposes Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Flarist of Them All Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | A Haze to Remember Infused Pre-Roll- .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $3.75$525% off | $3.75/piece | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | A Kief In The Night Infused Pre-Roll Pack- 10x .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | quarter | $27.75$3725% off | $3.96/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Floral Intents & Purposes Infused Pre-Roll Pack- 10x .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | quarter | $27.75$3725% off | $3.96/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Day n Knight Infused Pre-Roll Pack- 10x .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | quarter | $27.75$3725% off | $3.96/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Davey Jonesin Infused Pre-Roll Pack- 10x .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | quarter | $27.75$3725% off | $3.96/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Dank Matter Infused Pre-Roll Pack- 10x .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | quarter | $27.75$3725% off | $3.96/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Bakers Dazin' Infused Pre-Roll Pack- 10x .7g- Stone Age Joints Infused Pre-rolls | quarter | $27.75$3725% off | $3.96/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Leviosa Not Leviohsa | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $4.20$630% off | $4.20/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Bungholio Moonrock Infused Pre-Roll- 2x .5g- Goof Ballz Infused Pre-rolls | gram | $4.20$630% off | $4.20/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sk8er Boi | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $4.20$630% off | $4.20/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Canadian Tuxedo Moonrock Infused Pre-Roll- 2x .5g- Goof Ballz Infused Pre-rolls | gram | $4.20$630% off | $4.20/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Ahhh F&*@! He Bit Me Moonrock Infused Pre-Roll- 2x .5g- Goof Ballz Infused Pre-rolls | gram | $4.20$630% off | $4.20/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Jabroni Moonrock Infused Pre-Roll- 2x .5g- Goof Ballz Infused Pre-rolls | gram | $4.20$630% off | $4.20/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Blue Dream Hash Infused Pre-Roll- 2x .5g- Seattle Bubble Works Infused Pre-rolls | gram | $4.50$625% off | $4.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | AMF Hash Infused Pre-Rolls- 2x .5g- Seattle Bubble Works Infused Pre-rolls | gram | $4.50$625% off | $4.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Lilac Wine CBD Infused Pre-Rolls- 2x .5g- Seattle Bubble Works Infused Pre-rolls | gram | $4.50$625% off | $4.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | AMF Hash Infused Pre-Rolls- 10x .5g- Seattle Bubble Works Infused Pre-rolls | 5 g | $22.50$3025% off | $4.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Lilac Wine CBD Infused Pre-Rolls- 10x .5g- Seattle Bubble Works Infused Pre-rolls | 5 g | $22.50$3025% off | $4.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Fubar Infused Pre-Roll Pack- 10x .5g- Seattle Bubble Works Infused Pre-rolls | 5 g | $22.50$3025% off | $4.50/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Tropicana Cherry | Infused Joints | 0.75g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $7$1030% off | $4.67/g | Uncle Willie's Cannabis Kelso · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Kelso infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kelso price: $9 per gram (middle of $4.50–$11.25). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Kelso publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kelso price data: cheapest weed in Kelso, cheap ounces, Kelso flower price index, Kelso deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.