Cheapest infused pre-rolls in Kirkland, WA
Cheapest right now: Infused Joints | 0.8g at Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary — $5 ($6.25 per gram)
4 comparable infused pre-rolls listings at 2 Kirkland dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Joints | 0.8g Juicy Joints · Infused Pre-rolls | each | $5 | $6.25/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Infused Joints | 0.8g Juicy Joints · Infused Pre-rolls | each | $5 | $6.25/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Au Naturel | Infused Joints | 1g Juicy Joints · Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Au Naturel | Infused Joints | 1g Juicy Joints · Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Kirkland infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kirkland price: $8.13 per gram (middle of $6.25–$10). That works out to about $28.46 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Kirkland publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kirkland price data: cheapest weed in Kirkland, cheap ounces, Kirkland flower price index, Kirkland deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.