| 1 | Honey Creek - Mellow Mix Pre-Roll (15 pack - 7.50G) Pre-rolls | each · 15-pack | $48 | $6.40/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Honey Creek - Mellow Mix Pre-Roll (15 pack - 7.50G) Pre-rolls | each · 15-pack | $48 | $6.40/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Honey Creek - Power Pack Pre-Roll (15 pack - 7.50G) Pre-rolls | each · 15-pack | $48 | $6.40/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Honey Creek - Power Pack Pre-Roll (15 pack - 7.50G) Pre-rolls | each · 15-pack | $48 | $6.40/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Soulshine Cannabis - Wedding Cake Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Soulshine Cannabis - Narnia Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Soulshine Cannabis - Platinum Punch Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Soulshine Cannabis - Wedding Cake Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Soulshine Cannabis - Ice Cream Cake Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Soulshine Cannabis - Kosher Glue Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Soulshine Cannabis - Adak OG Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Soulshine Cannabis - Ice Cream Cake Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Soulshine Cannabis - Gelato Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Soulshine Cannabis - Gelato Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Soulshine Cannabis - Adak OG Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Soulshine Cannabis - Narnia Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Soulshine Cannabis - Kosher Glue Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Soulshine Cannabis - Platinum Punch Pre-Roll (Single - 0.50G) Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Honey Creek - Harlequin CBD Pre-Roll (Single - 1G) Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Soulshine Cannabis - Wedding Cake Pre-Roll (2 pack - 1G) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Soulshine Cannabis - Narnia Pre-Roll (Single - 1G) Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Honey Creek - GSC Pre-Roll (2 pack - 1G) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Honey Creek - GSC Pre-Roll (2 pack - 1G) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Honey Creek - Harlequin CBD Pre-Roll (Single - 1G) Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Soulshine Cannabis - Narnia Pre-Roll (Single - 1G) Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Soulshine Cannabis - Wedding Cake Pre-Roll (2 pack - 1G) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | 9lb Hammer | Joints | 0.6g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $20/g | Bored N Buzzed Cannabis Kirkland Kirkland · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | 9lb Hammer | Joints | 0.6g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $20/g | Kush - Kirkland, Cannabis Dispensary Kirkland · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |