| 1 | Friends With Flower | Flower | Grape Gas | [3.5g] Flower | each | $3.50 | $1/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Medio | Flower | Ice Cream Banger | [28g] DOH Flower | each | $30 | $1.07/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Medio | Flower | Ice Cream Sandwich | [28g] DOH Flower | each | $30 | $1.07/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Medio | Flower | Sour Candy | [28g] DOH Flower | each | $30 | $1.07/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | El Ella | Flower | Mint Jelly | [28g] Flower | each | $50 | $1.79/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Hitz | Flower | Lava Cake | [3.5g] Flower | each | $8 | $2.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Hitz | Flower | Super Boof | [3.5g] Flower | each | $8 | $2.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Friends with Flowers | Flower | Sherbacio | [28g] Flower | each | $75 | $2.68/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Friends With Flower | Flower | Hash Burger | [28g] Flower | each | $75 | $2.68/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Friends with Flowers | Flower | Dosido Cookies | [28g] Flower | each | $75 | $2.68/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Friends with Flowers | Flower | Super Glue | [14g] Flower | each | $45 | $3.21/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Friends with Flowers | Flower | RudeBoi OG | [14g] Flower | each | $45 | $3.21/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Kai'Dro | Flower | Black Cherry Soda | [3.5g] Flower | each | $12.50 | $3.57/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Friends with Flowers | Flower | Stardawg | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Friends With Flower | Flower | Koffee Breath | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Big Cock | Flower | Duct Tape | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Big Cock | Flower | GG#4 | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Big Cock | Flower | Super Girl | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Big Cock | Flower | V6 Haze | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Friends with Flowers | Flower | Unicorn Poop | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Friends with Flowers | Flower | Cherry Pie | [3.5g] Flower | each | $15 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cannabis Northwest | Flower | Grease Monkey | [14g] Flower | each | $60 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Funk | Flower | White Runtz | Hybrid | [28g] Flower | each | $120 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Sweet Leaf | Flower | Lemon Meringue | [28g] Flower | each | $120 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | SPP | Smalls | Blueberry Muffin | [7g] Flower | each | $35 | $5/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | The Batch | Flower Minis | Candy Gas | Hybrid | [7g] Flower | each | $35 | $5/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | The Batch | Flower Minis | Gelato 33 | Indica | [7g] Flower | each | $35 | $5/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | SPP | Smalls Flower | Mandarin Butter | Hybrid | [7g] Flower | each | $35 | $5/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Absolute Fire | Flower | Motor Breath | [28g] Flower | each | $140 | $5/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Funk | Flower | Lemon Meringue | [3.5g] Flower | each | $20 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Dubsax | Flower | Motor Breath | [3.5g] DOH Flower | each | $20 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Funk | Flower | White Runtz | Hybrid | [3.5g] Flower | each | $20 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | WEED | Flower | Grape Cake | [3.5g] Flower | each | $20 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Absolute Fire | Flower | Yellow Cake | Indica | [3.5g] Flower | each | $20 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Absolute Fire | Flower | Citrus Punch | [3.5g] DOH Flower | each | $20 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Funk | Flower | Rainbow Belts | Hybrid | [7g] Flower | each | $40 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Funk | Flower | White Runtz | Hybrid | [7g] Flower | each | $40 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Funk | Flower | Lemon Meringue | [7g] Flower | each | $40 | $5.71/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | CNW | Flower | Blueberry Muffin | [28g] Flower | each | $165 | $5.89/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Buddy Boy | Flower | Cherry Pie | [4g] Flower | each | $24 | $6/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |