| 1 | BB | Preroll | Dolato | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | BB | Preroll | Animal Face | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | BB | Preroll | Blue Cookies | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | BB | Preroll | Gelato Cake | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | BB | Preroll | Gumbo | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | BB | Preroll | Peach Soda | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | BB | Preroll | Sunset Runtz | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | DOJ | Joint | Hybrid | Hot Nickels | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | DOJ | Joint | Indica | Banana Cream Cake | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | DOJ | Joint | Indica | Georgia Pie | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | DOJ | Joint | Sativa | Primus | [1g] Pre-rolls | each | $3 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Buddy Boy | Double Trouble Pre-Rolls | Rainbow Guava #5 | [2g total] 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Buddy Boy | Double Trouble Pack | Dulce De Uva | [2g total] 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Higher Life | Big Fat Fatty XXL Pack | RUNTZ | [12g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $36 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Glitter Party | [12g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $36 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Zeds Dead | [12g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $36 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Alpine Ape | [12g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $36 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Berry Pie | [12g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $36 | $3/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Glitter Party | [2.4g total] 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $3.33/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Capital City Chronic | Joint Pack | Gummy Bear | Hybrid | [28g total] 28pk Pre-rolls | each · 28-pack | $100 | $3.57/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Gelato 33 | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | Jokerz | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | 2727 | Pre-Roll Pack | Evergreen Kush | [5g total] 5pk DOH Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Oly Boi | Big Fat Fatty Packs | E85 | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Fatty Packs | Infused Pre-Rolls | Pineapple Express | [7g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Fatty Packs | Infused Pre-Rolls | Dutch Treat | [7g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Fatty Packs | Infused Pre-Rolls | Sunset Sherbert | [7g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Fatty Packs | Infused Pre-Rolls | Fire OG | [7g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Fatty Packs | Infused Pre-Rolls | Pink Runtz | [7g total] 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $4.29/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Butter Face | Joints | Joker Juice | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $22 | $4.40/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Butter Face | Joints | Blackberry Kush | [5g total]l 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $22 | $4.40/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Butter Face | Joints | Strawberry Gary | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $22 | $4.40/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Butter Face | Joints | Novocain | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $22 | $4.40/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Butter Face | Joints | Blue Hawaiian | [5g total] 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $22 | $4.40/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | 2727 | Pre-Rolls | Cheesewreck | [2g total] 2pk DOH Pre-rolls | each · 2-pack | $9 | $4.50/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Buddy Boy | Doobie Pax Pre-roll Pack | Rainbow Guava #5 | [3.5g total] 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $17 | $4.86/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Doobie Pax | Pre-roll Pack | Tally Man | [3.5g total] 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $17 | $4.86/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Doobie Pax | Pre-roll Pack | V6 Haze | [3.5g total] 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $17 | $4.86/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Doobie Snacks | Pre-roll Pack | Space Lemons | [3.5g total] 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $17 | $4.86/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Green Haven | Pre-roll | Candy Fumez | [1g] Pre-rolls | each | $5 | $5/g | T Brothers 502 Recreational Marijuana Lacey · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |