| 1 | Mind Bender Amnesia Haze (S) Shake 28g by Mind Bender Flower | each | $15 | $0.54/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Mind Bender Amnesia Haze (S) Shake 28g by Mind Bender Flower | each | $15 | $0.54/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cowlitz Gold Unbranded Zkittlez (I) 28g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cowlitz Gold Unbranded Dirty Girl (SH) 28g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cowlitz Gold Unbranded Acapulco Gold (S) 28g by Cowlitz Unbranded Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cowlitz Incredibulk Bubba Kush (I) 28g by Incredibulk Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cowlitz Gold Unbranded Bubba Kush (IH) 28g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Cowlitz Gold Unbranded Zkittlez (I) 28g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Cowlitz Gold Incredibulk Sun Berry (H) 28g by Cowlitz Unbranded Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Cowlitz Gold Unbranded Dirty Girl (SH) 28g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | AK-47 Flower | 28g | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Cowlitz Gold Unbranded Acapulco Gold (S) 28g by Cowlitz Unbranded Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cowlitz Gold Unbranded Bubba Kush (IH) 28g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Cowlitz Gold Unbranded Blueberry Pancakes (SH) 28g by Cowlitz Unbranded Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cowlitz Gold Unbranded Blueberry Pancakes (SH) 28g by Cowlitz Unbranded Flower | each | $30 | $1.07/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Special Queen | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | LA White | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cannalope Kush | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Extreme Cream | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Extreme Cream | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Special Queen | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Special Queen | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Extreme Cream | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | LA White | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cannalope Kush | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Cannalope Kush | Big Buds | 28g Flower | each | $36 | $1.29/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Banana Mac | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Mind Bender Extreme Cream (H) 14g by Mind Bender Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Special Queen | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Banana Mac | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cannalope Kush | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Special Queen | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Columbia River Kush | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Mind Bender Runtz (H) 14g by Mind Bender Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Mind Bender Extreme Cream (H) 14g by Mind Bender Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Cannalope Kush | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Hawks Prairie Dispensary Olympia · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Cannalope Kush | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Columbia River Kush | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Special Queen | Big Buds | 14g Flower | each | $20 | $1.43/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Cowlitz Gold Unbranded Bubba Kush (I) 3.5g by Cowlitz County Cannabis Flower | each | $6 | $1.71/g | Green Lady Marijuana Eastside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |