Cheapest pre-rolls in Olympia, WA
Cheapest right now: Gorilla Glue #4 .5 x 2g preroll pack 1g (Zen) at Olympia Weed Company - Pacific Ave. — $8 ($1.60 per gram)
513 comparable pre-rolls listings at 3 Olympia dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gorilla Glue #4 .5 x 2g preroll pack 1g (Zen) Pre-rolls | gram · 5-pack | $8 | $1.60/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gorilla Glue #4 .5 x 2g preroll pack 1g (Zen) Pre-rolls | gram · 5-pack | $8 | $1.60/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Kitchen Sink | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Kush Mints | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gingerbread Man | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cream Cake | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | ASTRO HI-CHEW 1gx28pk DOH Flower PreRoll (Zen Cannabis) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Hash Burger DOH 1g x 28pk PreRolls (Zen) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Babysita DOH 1g x 28pk Prerolls (Zen) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Gorilla Glue #4 1g x28 Prerolls (Zen) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | CHERRY PAYTON 1gx 28pk PreRolls (Zen Cannabis) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Gorilla Glue #4 1g x28 Prerolls (Zen) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | CHERRY PAYTON 1gx 28pk PreRolls (Zen Cannabis) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Babysita DOH 1g x 28pk Prerolls (Zen) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Hash Burger DOH 1g x 28pk PreRolls (Zen) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | ASTRO HI-CHEW 1gx28pk DOH Flower PreRoll (Zen Cannabis) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $90 | $3.21/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Astro Hi-Chew 56x.5g (28g) DOH Preroll (Zen) Pre-rolls | ounce | $95 | $3.39/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Astro Hi-Chew 56x.5g (28g) DOH Preroll (Zen) Pre-rolls | ounce | $95 | $3.39/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Gastro Pop 28x.5g (14g) DOH Pre-roll (Zen) Pre-rolls | half ounce | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Gas Face .5g x28 Pre-rolls (Zen) Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Gorilla Glue #4 .5g x 28pk DOH Prerolls (Zen Cannabis) Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Gas Face .5g x28 Pre-rolls (Zen) Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Gorilla Glue #4 .5g x 28pk DOH Prerolls (Zen Cannabis) Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Kacklesnatch 14g 28pk .5g Pre-Rolls (ZEN) Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Gastro Pop 28x.5g (14g) DOH Pre-roll (Zen) Pre-rolls | half ounce | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Kacklesnatch 14g 28pk .5g Pre-Rolls (ZEN) Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $50 | $3.57/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Fernando Pie 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Gumbo 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Hazy IPA 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cheese Quake 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cheese Quake 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Deep Fried Ice Cream 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Gumbo 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Deep Fried Ice Cream 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Hazy IPA 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Fernando Pie 5g Pre-rolls (2727) Pre-rolls | 5 g | $18 | $3.60/g | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | FTS ChemDawg (SH) Joint 2pk 1.5g by From The Soil Pre-rolls | each · 2-pack | $6 | $4/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | FTS Gelato X Do Si Do (I) Joint 2pk2 1.5g by From The Soil Pre-rolls | each | $6 | $4/g | Green Lady Marijuana Westside Olympia Dispensary Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | KACKLESNATCH .5g 2PK Pre-rolls (Zen) Pre-rolls | half ounce · 2-pack | $8 | $4/piece | Olympia Weed Company - Pacific Ave. Olympia · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | KACKLESNATCH .5g 2PK Pre-rolls (Zen) Pre-rolls | half ounce · 2-pack | $8 | $4/piece | Olympia Weed Company Olympia · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Olympia pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Olympia price: $8 per gram (middle of $4.67–$12). That works out to about $28 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Olympia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Olympia price data: cheapest weed in Olympia, cheap ounces, Olympia flower price index, Olympia deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.