| 1 | Aloha Botanics | Blueberry Muffins | Pre Roll | 14pk | each · 14-pack | $35 | $2.50/piece | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Aloha Botanics | Purple Trainwreck | Pre Roll | 14pk | each · 14-pack | $35 | $2.50/piece | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Aloha Botanics | GMO Cookies | Pre Roll | 14pk | each · 14-pack | $35 | $2.50/piece | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Aloha Botanics | DJ Short Blueberry | Pre Roll | 14pk | each · 14-pack | $35 | $2.50/piece | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | El Gallo | Super Boof 10pk Pre-Roll | 10g Pre-rolls | each · 10-pack | $28 | $2.80/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | El Gallo | Banana Daddy 10pk Pre-Roll | 10g Pre-rolls | each · 10-pack | $28 | $2.80/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Big Fat Fatty XXL | Alpine Ape 10-pack Pre-roll | 12g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $2.92/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Big Fat Fatty XXL | Mandarin Mochi 10-pack Pre-roll | 12g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $2.92/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Big Fat Fatty XXL | Zeds Dead 10-pack Pre-roll | 12g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $2.92/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Big Fat Fatty XXL | Glitter Party 10-pack Pre-roll | 12g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $2.92/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Hustler's Ambition | Tropic Truffle Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Hustler's Ambition | Godfather OG Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Hustler's Ambition | Bling Blow Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Hustler's Ambition | Gelato Mintz Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Hustler's Ambition | Fugi Fruit Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Hustler's Ambition | Butter Face Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Hustler's Ambition | Spritzer Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Hustler's Ambition | Shortbread Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Hustler's Ambition | Redankulous Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Hustler's Ambition | Orange Cream Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Hustler's Ambition | Jelly Donuts Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Hustler's Ambition | Green Goblin Pre-roll | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Columbia River Reserve | Jealous Runtz 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Alpha Cannabis | Acai Gelato (Hybrid) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Alpha Cannabis | Blueberry (Indica) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Alpha Cannabis | BubbleGum (Indica Leaning) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Alpha Cannabis | Obama Kush (Indica) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Alpha Cannabis | Sour Lime Haze (Sativa Hybrid) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Columbia River Reserve | Wedding Mimosa 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Columbia River Reserve | Grape Milkshake 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Alpha Cannabis | Strawberry Haze (Sativa Leaning) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Columbia River Reserve | Permanent Marker 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Alpha Cannabis | Truffle Stomper (Mostly Indica) 2-Pack Prerolls | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Columbia River Reserve | Sour Samosa 2pk Pre-Roll | 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Go Get Them | Blue Dream Weekender 10pk Pre-roll | 10g Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $3.50/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Aloha Botanics | Aloha OG 14-Pack Pre-Roll | 7g Pre-rolls | each · 14-pack | $35 | $5/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Aloha Botanics | All Gas OG 14-Pack Pre-Roll Pack | 7g Pre-rolls | each · 14-pack | $35 | $5/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Aloha Botanics | Where's My Bike14-Pack Pre-Roll | 7g Pre-rolls | each · 14-pack | $35 | $5/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Aloha Botanics | Choc GMO Diesel 14-Pack Pre-Roll | 7g Pre-rolls | each · 14-pack | $35 | $5/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Aloha Botanics | All Gas OG 10-Pack Pre-Roll Pack | 5g Pre-rolls | each · 10-pack | $27 | $5.40/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |