Cheapest weed in Puyallup, WA
381 Puyallup menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Puyallup
See all flower prices →Cheapest right now: Mint Chocolate Chipz | Big Buds | 28g at Northwest Cannabis Connection — $40 ($1.43 per gram) · 140 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mint Chocolate Chipz | Big Buds | 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grapemoss | Big Buds | 28g Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blazed - Dank Sinatra - 28g / S Flower | ounce | $54 | $1.93/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Simply Blazed Forbidden Farms · Flower | ounce | $54 | $1.93/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Trout - TR FL 28.0g - Sugar Factory - 28g Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Trout - TR FL 28.0g - Washington Apple - 28g Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Trout - TR FL 28.0g - Permanent Marker - 28g Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Trout - TR FL 28.0g - Purple Panties #10 - 28g Flower | ounce | $60 | $2.14/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Puyallup
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Twofers Joints - Lodi Dodi - 2pk x 1g / S at Northwest Cannabis Connection — $5 ($2.50 per gram) · 229 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twofers Joints - Lodi Dodi - 2pk x 1g / S Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $5 | $2.50/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Mama J's Preroll - Jack and Coke 2g -Sativa Pre-rolls | 2 g | $6 | $3/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mama J's | Super Boof | Pre Roll | 1g Mama J's · Pre-rolls | 2 g | $6 | $3/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mama J's Preroll - Peanut Butter Breath 2g - Indica Pre-rolls | 2 g | $6 | $3/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Super Silver | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Kingpin | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dutch Treat | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Michigan Sunshine | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Puyallup
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cookie Dough Ice Cream | Infused Joints | 1g at Northwest Cannabis Connection — $6 ($6 per gram) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cookie Dough Ice Cream | Infused Joints | 1g Pagoda · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | El Ape Kush | Infused Joints | 1g Pagoda · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Alien Contact | Infused Joints | 1g Pagoda · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Firecracker | Gusherz | Infused Joint | 1g Phat Panda · Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Full Gram CottonCandy Mouth Juicy Joints · Infused Pre-rolls | 4/5 g | $5 | $6.25/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blue Raspberry | Infused Joints | 0.8g Juicy Joints · Infused Pre-rolls | 4/5 g | $5 | $6.25/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blueberry | Infused Joints | 0.8g | 3pk Juicy Joints · Infused Pre-rolls | 4/5 g · 3-pack | $5 | $6.25/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Beach Cruiser | Infused Joints | 1g Harmony · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Puyallup flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Puyallup →Discounted items across Puyallup menus, newest first.
Best dispensaries in Puyallup →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.