| 1 | Twofers Joints - Lodi Dodi - 2pk x 1g / S Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $5 | $2.50/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Mama J's Preroll - Jack and Coke 2g -Sativa Pre-rolls | 2 g | $6 | $3/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Mama J's | Super Boof | Pre Roll | 1g | 2 g | $6 | $3/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mama J's Preroll - Peanut Butter Breath 2g - Indica Pre-rolls | 2 g | $6 | $3/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Super Silver | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Kingpin | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dutch Treat | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Michigan Sunshine | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G | 5 g · 5-pack | $18 | $3.60/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Zeta Sage | Joints | 0.75g | 2pk | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | FTS - 1.5 Gram Standard (2) - Rainbow Belts - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | 1.5 Gram Standard (2) - White Tahoe Cookies - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Bubble Gum | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Platinum Zkittlez | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Pre Roll - 1.5 Gram Standard (2) - Apple Fritter - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Preroll - Layer Cake 2pk - From The Soil Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Preroll - Lemon Amnesia 2pk - From The Soil Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | FTS - 1.5 Gram Standard (2) - Lemon Haze Supreme - 1.5g Pre-rolls | 1.5 g | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Memory Loss | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Runtz | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Tear Gas | Joints | 0.75g | 2pk | 1.5 g · 2-pack | $6 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Magic Time - Standard (8) - Zeta Sage - 6g Pre-rolls | 6 g | $24 | $4/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | **SPECIAL**Leaf Chief - Blunt - Animal Tree - 2g Pre-rolls | 2 g | $9 | $4.50/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | **SPECIAL**Leaf Chief - Blunt - California Cush - 2g Pre-rolls | 2 g | $9 | $4.50/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Agro - PreRoll - Lemon Burst 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Stingers - Buzzed 1g Pre-Roll - Mandarin Cookies - 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Stingers - Buzzed 1g Pre-Roll - Rainbow Runtz - 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Agro - PreRoll - Blackberry Cobbler 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Agro - PreRoll - Dutch Treat 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Agro - PreRoll - Gummy Bears 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Agro - PreRoll - Green Zkittlez 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Agro - Preroll - Dosidos 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Agro - PreRoll - AC/DC 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Dab Lab - PreRoll - Seven Stars 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Agro - PreRoll - White Fire OG 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Agro - PreRoll - Critical Mass 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Agro - Preroll - Tropicana Cookies 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Agro - PreRoll - Tahoe OG 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Collective Straight Prerolls - Ghost Ship 1g - Indica Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Agro - Preroll - Pirate Cake 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Agro - PreRoll - OG Kush 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Northwest Cannabis Connection Puyallup · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |