Cheapest weed in Shelton, WA
366 Shelton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Shelton
See all flower prices →Cheapest right now: Acapulco Gold - 28g FL - Blank Bag at TJ's Cannabis — $30 ($1.07 per gram) · 114 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Acapulco Gold - 28g FL - Blank Bag Flower | each | $30 | $1.07/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Platinum Punch - 3.5g FL - Blank Bag Flower | each | $6 | $1.71/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blackberry - 28g FL - Dabsquatch Flower | each | $60 | $2.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Obama Kush - 28g FL - Kelso Kreeper Flower | each | $60 | $2.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Super Silver Haze | Big Buds | 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Pineapple Upside Down Cake - 28g - Kelso Kreeper Flower | each | $60 | $2.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dolato | Big Buds | 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Platinum GSC - 14g FL - Dab Ums Flower | each | $34 | $2.43/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Shelton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Jet Fuel | Strain Specific Distillate Tank Cartridge | 1g at TJ's Cannabis — $35 ($35 per gram) · 11 comparable items at 1 stores
Cheapest concentrates in Shelton
See all concentrates prices →Cheapest right now: Citrus Crasher - 1g INF PR - Gas Station at TJ's Cannabis — $8 ($8 per gram) · 174 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Citrus Crasher - 1g INF PR - Gas Station Concentrates | each | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Thirteen - 1g INF PR - Gas Station Concentrates | each | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Cherry - 1g INF PR - Gas Station Concentrates | each | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Ivan - 1g INF PR - Gas Station Concentrates | each | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gorilla Candy - 1g INF PR - Gas Station Concentrates | each | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Skunk - 1g Wax - Delectable Dabs Concentrates | each | $10 | $10/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | GDP/Raspberry - 1g INF PR - Firecracker Concentrates | each | $10 | $10/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Kush Queen/Mango - 1g INF PR - Firecracker Concentrates | each | $10 | $10/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Shelton
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Eagle | Wedding Cake | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk at TJ's Cannabis — $15 ($3 per gram) · 67 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eagle | Wedding Cake | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Eagle | Sleestack | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Eagle | Strawberry Cough | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Eagle | Bangers & Mac | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Eagle | Dirty Girl | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gary M.A.C. | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dutch Treat | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Kingpin | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Shelton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Shelton →Discounted items across Shelton menus, newest first.
Best dispensaries in Shelton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.