Cheapest pre-rolls in Shelton, WA
Cheapest right now: Eagle | Wedding Cake | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk at TJ's Cannabis — $15 ($3 per gram)
67 comparable pre-rolls listings at 1 Shelton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Washington city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eagle | Wedding Cake | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Eagle | Sleestack | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Eagle | Strawberry Cough | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Eagle | Bangers & Mac | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Eagle | Dirty Girl | Pre-Roll Minis Pack | 0.5g/each | 10pk Eagle · Pre-rolls | each · 10-pack | $15 | $3/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gary M.A.C. | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Dutch Treat | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Kingpin | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Michigan Sunshine | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Cookies #7 | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Sour Sherbert | 2727 | Pre Roll 5PK | 5G 2727 · Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Trout | Pink Cookies | Pre Roll | 5g Trout · Pre-rolls | each | $20 | $4/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Trout | Kush Mintz | Pre Roll | 5g Trout · Pre-rolls | each | $20 | $4/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Trout | Tyde Pods | Pre Roll | 5g Trout · Pre-rolls | each | $20 | $4/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Otto | Joints | 1g Pre-rolls | each | $5 | $5/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Grape OG | Joints | 1g Pre-rolls | each | $5 | $5/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 1g PR Ebola #7 Pre-rolls | each | $5 | $5/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Jealousy | Joints | 1g Pre-rolls | each | $5 | $5/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | God's Gift | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Platinum | Original Glue | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Platinum | Redneck Wedding | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cherry Mintz x Redneck Wedding | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Donny Burger | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Dream Beaver | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | F?#K Yeah (P91) | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Haterade | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Golden Pineapple | Joint | 1g Phat Panda · Pre-rolls | each | $6 | $6/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | 9 Pound Hammer 2pk PR 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $7/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Lemon Meringue 2pk PR 1g Pre-rolls | each · 2-pack | $7 | $7/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Lemon Meringue 7pk PR 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $25 | $7.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | 9 Pound Hammer 7pk PR 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $25 | $7.14/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Grape Ape - .75g PR - Artizen Pre-rolls | each | $6 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Meloncane - .75g PR - Artizen Pre-rolls | each | $6 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | GG#4 - 2pk 1g PR - Fire House Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Animal Cookies - 2pk 1g PR - Fire House Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | SR-71 Purple Kush - 2pk 1g - Fire House Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $8/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Kryp Cookies | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $9 | $9/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Banana Cookies - 2pk 1g PR - Artizen Pre-rolls | each · 2-pack | $9 | $9/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Znapple | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $9 | $9/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sour OG | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $9 | $9/g | TJ's Cannabis Shelton · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Shelton pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Shelton price: $8 per gram (middle of $3.60–$17.33). That works out to about $28 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Shelton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Shelton price data: cheapest weed in Shelton, cheap ounces, Shelton flower price index, Shelton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.