Cheapest weed in Spokane, WA
1,071 Spokane menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Washington city: cheapest weed in Washington
Cheapest flower in Spokane
See all flower prices →Cheapest right now: MOL Chocolope 3.5g 6902224799 C4.1|G3 at Cannabis & Glass — $5 ($1.43 per gram) · 363 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MOL Chocolope 3.5g 6902224799 C4.1|G3 Flower | eighth | $5 | $1.43/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | MOL Mendo Breathe 28g 3139522832 F28|X28 Flower | ounce · 28-pack | $50 | $1.79/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | MOL Chocolope 28g 8340162731 F50|J19 Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MOL Chemdog 28g 6721833896 F29|H18 Flower | ounce | $50 | $1.79/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MOL Rainbow Sherbet 28g 8475314924 F43|X17 Flower | ounce · 17-pack | $50 | $1.79/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | COW Maui Wowie 28g 51198 F31|A32 Flower | ounce | $51 | $1.82/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dab'ums | Grape Runtz | Flower | 28g DAB'UMS · Flower | ounce | $51 | $1.82/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Dab'ums | Fire Alien Strawberry | Flower | 28g DAB'UMS · Flower | ounce | $51 | $1.82/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Spokane
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: COW Kush Dream Distillate Cart 3pk 3g 49613 SW_CART244|AOF at Cannabis & Glass — $30 ($10 per gram) · 222 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | COW Kush Dream Distillate Cart 3pk 3g 49613 SW_CART244|AOF Vape Pens | 3 g · 3-pack | $30 | $10/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | COW Elmers Glue 3pk Distillate Cart 3g 49610 SW_CART105|AOF Vape Pens | 3 g · 3-pack | $31 | $10.33/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | COW Amnesia Haze Distillate Cart 1g 52238 J6 SW_CART135|A6 Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | COW Dolato Distillate Cart 1g 3638295669 H9 SW_CART21|AOF Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawberry S | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $13 | $13/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | COW Elmers Glue Distillate Cart 1g 49606 J10 SW_CART312|AOF Vape Pens | gram | $14 | $14/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blood Orange Cartridge | 1g Kelso Kandy · Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Golden Pineapple Cartridge | 1g Kelso Kandy · Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Cannabis & Glass Spokane · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Spokane
See all edibles prices →Cheapest right now: WYLD | Marionberry Indica Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at 4:20 Friendly — $22 ($22 per 100mg of THC) · 25 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WYLD | Marionberry Indica Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Apple | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | WYLD | Sour Cherry Indica Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | WYLD | Huckleberry Hybrid Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Boysenberry | 1:1:1 THC:CBD:CBN Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $26 | $26/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | WYLD | Kiwi 1:1 THCv + Sativa Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $26 | $26/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pear | 1:1 THC:CBG Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $26 | $26/100mg THC | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Spokane
See all concentrates prices →Cheapest right now: Mango Haze Hydrocarbon Sugar Wax at 4:20 Friendly — $10 ($10 per gram) · 122 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mango Haze Hydrocarbon Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Lemon Cherry Gelato Hydrocarbon Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Lemon Haze Hydrocarbon Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Donny Burger Live Resin Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dream Diesel Live Resin Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Phantom Cookies Live Resin Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | FaceLock Sugar Wax 1g Ooowee · Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Seattle Strawberry Cough Sugar Wax 1g Ooowee · Concentrates | gram | $10 | $10/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Spokane
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Burn Barrell Gorilla Glue Preroll 28g at 4:20 Friendly — $55 ($1.96 per gram) · 259 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Burn Barrell Gorilla Glue Preroll 28g Pre-rolls | ounce | $55 | $1.96/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Burn Barrell Pure Breath Preroll 28g Pre-rolls | ounce | $55 | $1.96/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Burn Barrell Apple Fritter Preroll 28g Pre-rolls | ounce | $55 | $1.96/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Burn Barrell SR-71 Purple Kush Preroll 28g Pre-rolls | ounce | $55 | $1.96/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Purple Cap 5pk FIRE preroll by Viva Pre-rolls | each · 5-pack | $10 | $2/piece | Greenhand Spokane · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Banana HaMac 1g preroll (420 SPECIAL) by GLW Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Greenhand Spokane · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Runtz 1g preroll by Articulated Solutions Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Greenhand Spokane · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | God's Gift 1g preroll by Articulated Solutions Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Greenhand Spokane · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Spokane
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Budco Wonder Berry 2Pk PreRoll at The Top Shelf — $8 ($4 per piece) · 75 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Budco Wonder Berry 2Pk PreRoll Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $4/piece | The Top Shelf Spokane · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Raven Albino Koala 3PK PreRoll Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $15 | $5/piece | The Top Shelf Spokane · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dream Diesel Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Alaskan Thunder Fuck Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hippy Slayer Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gello Shotz Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Widow Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Boofscotti Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | 4:20 Friendly Spokane · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Spokane flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Spokane →Discounted items across Spokane menus, newest first.
Best dispensaries in Spokane →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 1 store) in Spokane — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.