Cheapest flower in Wheeling, WV
Cheapest right now: Highlander Farms Lake Of Fire 28g Smalls at Zen Leaf Dispensary Wheeling — $166.25 ($5.94 per gram)
63 comparable flower listings at 1 Wheeling dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every West Virginia city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Highlander Farms Lake Of Fire 28g Smalls Flower | ounce | $166.25 | $5.94/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HillFire Biker Girl 28g Ground Flower | ounce | $186.25 | $6.65/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Highlander Farms Mega Moose 14g Smalls Flower | half ounce | $98.25 | $7.02/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Highlander Farms Highlander Holler 7g Flower Flower | quarter | $52.25 | $7.46/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Highlander Farms Meemaws Mothballs 7g Flower Flower | quarter | $53.25 | $7.61/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Highlander Farms Hunters Green 14g Flower Flower | half ounce | $108.25 | $7.73/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy GRND G Purps 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy GRND The Soap 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy GRND Royal Wedding 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy GRND Yum Yum 14g Ground Flower | half ounce | $110.25 | $7.88/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Strane L.A. Baker 7g Ground Flower | quarter | $55.25 | $7.89/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy The Soap 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Royal Wedding 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Sunset Scout 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy G Purps 28g Flower Flower | ounce | $230.25 | $8.22/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy GRND Royal Wedding 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy GRND Purpentine 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | G Purps [7g] Shake Savvy · Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy GRND Yum Yum 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy GRND The Soap 7g Ground Flower | quarter | $60.25 | $8.61/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Sunset Scout 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy The Soap 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy Royal Wedding 14g Flower Flower | half ounce | $125.25 | $8.95/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy Royal Wedding 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy Fresh Powder 7g Smalls Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy Sunset Scout 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy | Purpentine | Big Buds | [7g] Savvy · Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Savvy The Soap 7g Flower Flower | quarter | $65.25 | $9.32/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strane Guava Tart 14g Flower Flower | half ounce | $140.25 | $10.02/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Super Gremlin | Flower 14g Strane · Flower | half ounce | $140.25 | $10.02/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Strane Stash Gator Breath 7g Smalls Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Strane Stash Infinity Linx 7g Smalls Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | (the) Essence Fresh Powder 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | In The Flow Black Maple 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy The Soap 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy Purpentine 3.5g Smalls Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Frostline 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Black Garlic 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Space Mints 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | In The Flow Truffle Hound 3.5g Flower Flower | eighth | $35.25 | $10.07/g | Zen Leaf Dispensary Wheeling Wheeling · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Wheeling flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Wheeling price: $10.04 per gram (middle of $7.88–$12.93). That works out to about $35.14 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Wheeling publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Wheeling price data: cheapest weed in Wheeling, cheap ounces, Wheeling flower price index, Wheeling deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed West Virginia dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.