Kush OG [3.5g] by Allswell
$15
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 22.82%
- CBD
- 0.35%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $2.40/g
Prices updated Oct 1, 2026
Kush OG [3.5g] by Allswell is stocked at 1 dispensary across California, priced $15. The lowest listed price right now is at Remedy Room.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (7)
- Remedy RoomRiverside, CA · 4.7★ · 1/8 oz$8.40$2.40/gDeal
- Mary Alice DispensaryCorona, CA · 4.4★ · 1/8 oz$9.99$2.85/g
- Surf City Original by Flower SupplySoquel, CA · 4.9★ · 1/8 oz$12$3.43/gDeal
- Eaze Weed Dispensary Santa AnaSanta Ana, CA · 4.8★ · 3.5 g$15$4.29/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary Los AngelesLos Angeles, CA · 4.8★ · 3.5 g$15$4.29/g
- Eaze Weed Delivery & Dispensary Van NuysVan Nuys, CA · 4.5★ · 3.5 g$15$4.29/g
- Central Remedies Cannabis Marijuana Weed DispensaryLos Angeles, CA · 3.4★ · 1/8 oz$15$4.29/g
Prices, deals & delivery near Riverside
Frequently asked questions
- Where can I buy Allswell Kush OG [3.5g]?
- Kush OG [3.5g] is listed at 1 licensed dispensary, including Remedy Room, Mary Alice Dispensary and Surf City Original by Flower Supply. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Allswell Kush OG [3.5g] cost?
- Menu prices for Kush OG [3.5g] range from $15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Allswell Kush OG [3.5g]?
- Kush OG [3.5g] is on menus in California.