Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel by Batch
$24.80–$27.30
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.37%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $7.35/g
Prices updated Oct 1, 2026
Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel by Batch is stocked at 3 dispensaries across Michigan, priced $24.80–$27.30. The lowest listed price right now is at Border Buds.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (6) — Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel in Michigan
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$14.70$7.35/gDeal
- The Green Door - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2 g$24.80$12.40/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- The Green Door - WatervlietWatervliet, MI · 4.7★ · 2 g$27.30$13.65/g
- The Green Door - Bangor MIBangor, MI · 4.5★ · 2 g$27.30$13.65/g
- Green Door - Ann ArborAnn Arbor, MI · 5★ · 2 g$27.30$13.65/g
Minnesota (1)
- Border Budz cannabisHinckley, MN · 4.8★ · 2 g$21$10.50/g
Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel by state
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel?
- Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel is listed at 3 licensed dispensaries, including Border Buds, Border Budz cannabis and The Green Door - Kalamazoo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel cost?
- Menu prices for Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel range from $24.80 to $27.30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel?
- Batch | 2g Signature AIO - East Coast Sour Diesel is on menus in Michigan.