Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer by Batch
$14.99–$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.44–82.76%
- In stock at
- 24 dispensaries
- Best price per gram
- $5/g
Prices updated Oct 1, 2026
Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer by Batch is stocked at 5 dispensaries across Colorado and Michigan, priced $14.99–$55. The lowest listed price right now is at Pure Options Detroit Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (11) — Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer in Michigan
- Pure Options Detroit DispensaryDetroit, MI · 4.7★ · 2 g$10$5/gDeal
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$14.70$7.35/gDeal
- Mango Cannabis Weed Dispensary LansingLansing, MI · 4.9★ · 2 g$14.99$7.50/gDeal
- Premiere ProvisionsBig Rapids, MI · 4.7★ · 2 g$20$10/gDeal
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- GreenGold DispensaryPortage, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- House of Dank Recreational Cannabis - Garden CityGarden City, MI · 4.5★ · 2 g$20.50$10.25/g
- Mint Cannabis - MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$23$11.50/g
- Parc CannabisAlpena, MI · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- Green Labs ProvisionsLuna Pier, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
Colorado (11) — Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer in Colorado
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$39.91$19.95/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$39.91$19.95/g
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
- HighTops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - PowersColorado Springs, CO · 4.5★ · 2 g$45.09$22.55/g
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 2 g$45.09$22.55/g
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- Social Dispensary LouisvilleLouisville, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- Social Dispensary E Mississippi AveDenver, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
Missouri (2)
- Riverside WellnessRiverside, MO · 4.7★ · 2 g$90$45/g
- Flora Farms Sikeston DispensarySikeston, MO · 4.7★ · 2 g$90$45/g
Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer by state
Prices, deals & delivery near Detroit
Where to buy Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer?
- Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer is listed at 5 licensed dispensaries, including Pure Options Detroit Dispensary, Border Buds and Mango Cannabis Weed Dispensary Lansing. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer cost?
- Menu prices for Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer range from $14.99 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer?
- Batch | 2g Signature AIO - Jack Herer is on menus in Colorado and Michigan.