
Razzlemon 2G by Batch
$17.80
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 85.49%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $8.90/g
Prices updated Oct 2, 2026
Razzlemon 2G by Batch is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $17.80. The lowest listed price right now is at Eleven Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6)
- Silver Stem Fine Cannabis Littleton Medical & Recreational Marijuana DispensaryLittleton, CO · 4.4★ · 2 g$37.50$18.75/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$37.50$18.75/g
- JARS Cannabis Aurora SouthlandsAurora, CO · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Mecca CannabisLakewood, CO · 4.5★ · 2 g$40.97$20.48/g
- Social Dispensary Chambers DIA AirportDenver, CO · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
Michigan (2)
- Eleven Cannabis CoBerkley, MI · 4.8★ · 2 g$17.80$8.90/gDeal
- Banzen DispensaryColdwater, MI · 4.9★ · 2 g$22.64$11.32/g
Prices, deals & delivery near Berkley
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Razzlemon 2G?
- Razzlemon 2G is listed at 1 licensed dispensary, including Eleven Cannabis Co, Banzen Dispensary and Silver Stem Fine Cannabis Littleton Medical & Recreational Marijuana Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Razzlemon 2G cost?
- Menu prices for Razzlemon 2G range from $17.80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Razzlemon 2G?
- Razzlemon 2G is on menus in Michigan.