
Razzlemon 2G All-in-One by Batch
$18–$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.92–88.38%
- In stock at
- 31 dispensaries
- Best price per gram
- $10/g
Prices updated Oct 2, 2026
Razzlemon 2G All-in-One by Batch is stocked at 9 dispensaries across Colorado and Michigan, priced $18–$55. The lowest listed price right now is at Skymint Coldwater Cannabis Retailer.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (21) — Razzlemon 2G All-in-One in Michigan
- Skymint Coldwater Cannabis RetailerColdwater, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Skymint Nunica Marijuana & Cannabis RetailerNunica, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Skymint Portage Marijuana & Cannabis RetailerPortage, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Vibe Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.6★ · 2 g$20$10/g
- Skymint Morenci Marijuana & Cannabis RetailerMorenci, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Skymint Flint Marijuana & Cannabis RetailerFlint, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Skymint - East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Homegrown Cannabis CompanyLansing, MI · 4.4★ · 2 g$20$10/g
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Skymint White Cloud Cannabis RetailerWhite Cloud, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Skymint Muskegon Marijuana & Cannabis RetailerMuskegon, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- GreenGold DispensaryPortage, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2 g$23$11.50/g
- Parc CannabisAlpena, MI · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- The Clinic Cannabis Co. Riverview DispensaryRiverview, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Moses Roses - Recreational Cannabis Dispensary in Lincoln ParkLincoln Park, MI · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Cannaisseur Provisioning CenterLansing, MI · 4.4★ · 2 g$32.76$16.38/g
- The Cake House Ann Arbor Cannabis DispensaryAnn Arbor, MI · 4.7★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- The Hive at BDTHazel Park, MI · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
Colorado (10) — Razzlemon 2G All-in-One in Colorado
- Silver Stem Fine Cannabis Littleton Medical & Recreational Marijuana DispensaryLittleton, CO · 4.4★ · 2 g$42.50$21.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 2 g$42.50$21.25/g
- HighTops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - PowersColorado Springs, CO · 4.5★ · 2 g$45.09$22.55/g
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 2 g$45.09$22.55/g
- Social Dispensary GoldenGolden, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- Social Dispensary E Mississippi AveDenver, CO · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- Social Dispensary Reunion Denver AirportCommerce City, CO · 5★ · 2 g$55$27.50/gDeal
Razzlemon 2G All-in-One by state
Prices, deals & delivery near Coldwater
Where to buy Razzlemon 2G All-in-One by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Batch Razzlemon 2G All-in-One?
- Razzlemon 2G All-in-One is listed at 9 licensed dispensaries, including Skymint Coldwater Cannabis Retailer, Skymint Hazel Park and Skymint Nunica Marijuana & Cannabis Retailer. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Batch Razzlemon 2G All-in-One cost?
- Menu prices for Razzlemon 2G All-in-One range from $18 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Batch Razzlemon 2G All-in-One?
- Razzlemon 2G All-in-One is on menus in Colorado and Michigan.