Blue Dream | Big Buds | 28g
$29
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 26.52–27.61%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $1.04/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blue Dream | Big Buds | 28g is stocked at 7 dispensaries across Michigan, priced $29. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - Grand Rapids Alpine.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (18) — Blue Dream | Big Buds | 28g in Michigan
- JARS Cannabis Dispensary - Grand Rapids AlpineGrand Rapids, MI · 4.8★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - MonroeMonroe, MI · 4.8★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS (NEW LOCATION)Fennville, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis - SaugatuckFennville, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis - LansingLansing, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt MorrisFlint, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis - Ann Arbor (Industrial)Ann Arbor, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - RiverviewRiverview, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis - Grand Rapids 40th StGrand Rapids, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 1 oz$29$1.04/g
- Weed King MagazineLansing, MI · 5★ · 1 oz$29$1.04/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 1 oz$75$2.68/g
- PUFF Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 1 oz$79.20$2.83/gDeal
California (1)
- Cookies Modesto DispensaryModesto, CA · 4.9★ · 1 oz$41.29$1.47/gDeal
Washington (1)
- Happy TreesCle Elum, WA · 4.6★ · 1 oz$76$2.71/g
Blue Dream | Big Buds | 28g by state
Prices, deals & delivery near Grand Rapids
- Cheapest flower in Grand Rapids
- Cheapest carts & vapes in Grand Rapids
- Cheapest edibles in Grand Rapids
- Cheapest pre-rolls in Grand Rapids
- Cheapest concentrates in Grand Rapids
- Cheapest infused pre-rolls in Grand Rapids
- Cheapest weed in Grand Rapids
- Cheap ounces in Grand Rapids
- Grand Rapids cannabis prices
- Weed deals in Grand Rapids (369)
Frequently asked questions
- Where can I buy Blue Dream | Big Buds | 28g?
- Blue Dream | Big Buds | 28g is listed at 7 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Dispensary - Grand Rapids Alpine, JARS Cannabis Dispensary - Monroe and JARS Cannabis Dispensary - Mt Pleasant. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Blue Dream | Big Buds | 28g cost?
- Menu prices for Blue Dream | Big Buds | 28g range from $29 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Blue Dream | Big Buds | 28g?
- Blue Dream | Big Buds | 28g is on menus in Michigan.