2000 MG Disposable Vape Blue Dream by Bonanza Cannabis Company
$22
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 90.88%
- CBD
- 2.84%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $11/g
Prices updated Oct 1, 2026
2000 MG Disposable Vape Blue Dream by Bonanza Cannabis Company is stocked at 1 dispensary across New Mexico, priced $22. The lowest listed price right now is at PurLife Dispensary Roswell.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (4)
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$60$30/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Blissful BudsBinghamton, NY · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2 g$67$33.50/g
New Mexico (3)
- PurLife Dispensary RoswellRoswell, NM · 4.9★ · 2 g$22$11/g
- PurLife Dispensary TramwayAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$22$11/g
- JetLife Dispensary - AlbuquerqueAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$22$11/g
Prices, deals & delivery near Roswell
Frequently asked questions
- Where can I buy Bonanza Cannabis Company 2000 MG Disposable Vape Blue Dream?
- 2000 MG Disposable Vape Blue Dream is listed at 1 licensed dispensary, including PurLife Dispensary Roswell, PurLife Dispensary Tramway and JetLife Dispensary - Albuquerque. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bonanza Cannabis Company 2000 MG Disposable Vape Blue Dream cost?
- Menu prices for 2000 MG Disposable Vape Blue Dream range from $22 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bonanza Cannabis Company 2000 MG Disposable Vape Blue Dream?
- 2000 MG Disposable Vape Blue Dream is on menus in New Mexico.