Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g by Bouket
$42
- Category
- Flower
- Size
- 4 g
- THC
- 29.7%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $10.40/g
Prices updated Oct 1, 2026
Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g by Bouket is stocked at 1 dispensary across New York, priced $42. The lowest listed price right now is at A Cannaful Life.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (4)
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 4 g$41.59$10.40/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 4 g$42$10.50/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 4 g$42$10.50/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 4 g$45$11.25/g
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy Bouket Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g?
- Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g is listed at 1 licensed dispensary, including A Cannaful Life, Strain Stars White Plains and FlynnStoned Cannabis North Syracuse. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Bouket Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g cost?
- Menu prices for Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g range from $42 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Bouket Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g?
- Boukét | OG Marker | Big Buds | 4g is on menus in New York.