Cereal Milk | Big Buds | 28g
$15–$22
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 21.5–23.14%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $0.54/g
Prices updated Oct 1, 2026
Cereal Milk | Big Buds | 28g is stocked at 8 dispensaries across Michigan, priced $15–$22. The lowest listed price right now is at Pure Cannabis Outlet - New Baltimore Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (13) — Cereal Milk | Big Buds | 28g in Michigan
- Pure Cannabis Outlet - New Baltimore Cannabis DispensaryNew Baltimore, MI · 4.9★ · 1 oz$15$0.54/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Oxford Cannabis DispensaryOxford, MI · 4.9★ · 1 oz$15$0.54/gDeal
- Pure Cannabis Outlet WarrenWarren, MI · 4.7★ · 1 oz$15$0.54/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1 oz$17.50$0.63/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1 oz$19$0.68/g
- House of Dank Recreational Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 1 oz$19.99$0.71/g
- House of Dank - MonroeMonroe, MI · 4.5★ · 1 oz$19.99$0.71/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1 oz$20$0.71/g
- Dispo New BuffaloNew Buffalo, MI · 5★ · 1 oz$20$0.71/gDeal
- Lume Cannabis New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1 oz$20$0.71/gDeal
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 1 oz$22$0.79/gDeal
- DACUT Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1 oz$24.99$0.89/g
- Smok CannabisFlint, MI · 4.8★ · 1 oz$39$1.39/g
New York (1)
- FISHKILL CANNABISFishkill, NY · 4.8★ · 1 oz$111.87$4/g
Cereal Milk | Big Buds | 28g by state
Prices, deals & delivery near New Baltimore
Where to buy Cereal Milk | Big Buds | 28g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cereal Milk | Big Buds | 28g?
- Cereal Milk | Big Buds | 28g is listed at 8 licensed dispensaries, including Pure Cannabis Outlet - New Baltimore Cannabis Dispensary, Pure Cannabis Outlet - Oxford Cannabis Dispensary and Pure Cannabis Outlet Warren. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cereal Milk | Big Buds | 28g cost?
- Menu prices for Cereal Milk | Big Buds | 28g range from $15 to $22 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cereal Milk | Big Buds | 28g?
- Cereal Milk | Big Buds | 28g is on menus in Michigan.