Mango Diesel | 2G All In One Device by Dime Industries
$25–$85
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.4–93.86%
- CBD
- 0.15–2.65%
- In stock at
- 132 dispensaries
- Best price per gram
- $8.62/g
Prices updated Oct 2, 2026
Mango Diesel | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 12 dispensaries across Arizona, Massachusetts, New Mexico and New York and more, priced $25–$85. The lowest listed price right now is at White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (57) — Mango Diesel | 2G All In One Device in Oklahoma
- White Barn Dispensary Bixby by Okie WonderlandBixby, OK · 4.9★ · 2 g$17.24$8.62/g
- Xclusive Cannabis - W Lindsey StNorman, OK · 4.8★ · 2 g$17.28$8.64/g
- Xclusive Cannabis - N KellyEdmond, OK · 4.4★ · 2 g$17.35$8.68/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraMuskogee, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & SpecialsEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- House of Cannabis Ok, IncBroken Arrow, OK · 4.3★ · 2 g$23$11.50/g
- Capital Dank ArdmoreArdmore, OK · 4.9★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Capital Dank NormanNorman, OK · 4★ · 2 g$23.99$11.99/gDeal
- Goat House Cannabis May AvenueOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- The Lucky Goat DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- Apothecary Farms - TulsaTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Okie OG CannabisTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Cheif FarmsTulsa, OK · 2 g$25$12.50/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$25.97$12.98/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 2 g$25.97$12.98/g
- 918 budsTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$25.98$12.99/g
- Tulsa DispensaryTulsa, OK · 4.5★ · 2 g$25.98$12.99/g
- Xclusive Cannabis OKC - South PennOklahoma City, OK · 4.4★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC ClassenOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC - North MayOklahoma City, OK · 4.5★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Stability CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Stability CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Exclusive PharmacyOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Method DispensaryBroken Arrow, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Beyond The Pines - Cannabis DispensaryShawnee, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- Cowboy Kush DispensaryBroken Arrow, OK · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- The Health Center DispensaryTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
New Mexico (36)
- High Supply Cannabis DispensaryPortales, NM · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - San MateoAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - ParadiseAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - PaseoAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Las CrucesLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$36$18/gDeal
- Simply BakedLas Cruces, NM · 5★ · 2 g$36$18/gDeal
- Happy Herbs Silver CitySilver City, NM · 4.5★ · 2 g$38$19/g
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39$19.50/g
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$39.99$20/g
- Enchanted Botanicals Menaul - Cannabis DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$39.99$20/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39.99$20/g
- PurLife Dispensary Eubank & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Purlife Dispensary Shelton - Louisiana & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary RoswellRoswell, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Buds 'n More Dispensary - TucumcariTucumcari, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Luna Leaf DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/gDeal
- Effy Exotics Dispensary AlamogordoAlamogordo, NM · 5★ · 2 g$40$20/gDeal
- Stoned Ape Canna Co.Carlsbad, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Mesa Flowers Canna Co.Hobbs, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Green FuegoSanta Fe, NM · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Amigos Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 5★ · 2 g$42$21/g
- Vana Society Cannabis Dispensary ClovisClovis, NM · 4.8★ · 2 g$45$22.50/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- GNOMAD CANNA CORoswell, NM · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- ENDO Cannabis Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Ultra Health Dispensary LordsburgLordsburg, NM · 4.6★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Nitro OrganicsLordsburg, NM · 5★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Black Powder DispensarySanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$47$23.50/g
- Elevation 3789'Sunland Park, NM · 5★ · 2 g$50$25/g
- Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.9★ · 2 g$50$25/g
New York (19)
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2 g$59.73$29.86/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$79.65$39.83/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 2 g$79.95$39.98/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- Black Market Canna Co LLCPoughkeepsie, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/gDeal
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$80$40/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$84.07$42.03/g
- Royale Flower Cannabis DispensaryAlbany, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Mister GreensAlbany, NY · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 2 g$90$45/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
Massachusetts (11) — Mango Diesel | 2G All In One Device in Massachusetts
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Salty FarmersEastham, MA · 4.7★ · 2 g$70$35/g
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Full Harvest Moonz - Haverhill DispensaryHaverhill, MA · 4.5★ · 2 g$80$40/g
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- reLeaf Alternative - NatickNatick, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 2 g$80.25$40.13/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
Arizona (8) — Mango Diesel | 2G All In One Device in Arizona
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Lush EdiblesTucson, AZ · 5★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
Virginia (1)
- N High SupplyFairlawn, VA · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
Mango Diesel | 2G All In One Device by state
Prices, deals & delivery near Bixby
Where to buy Mango Diesel | 2G All In One Device by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Mango Diesel | 2G All In One Device in Tulsa, OK (15)Mango Diesel | 2G All In One Device in Oklahoma City, OK (14)Mango Diesel | 2G All In One Device in Albuquerque, NM (11)Mango Diesel | 2G All In One Device in Norman, OK (5)Mango Diesel | 2G All In One Device in Sunland Park, NM (4)Mango Diesel | 2G All In One Device in Rochester, NY (4)Mango Diesel | 2G All In One Device in Las Cruces, NM (3)Mango Diesel | 2G All In One Device in Santa Fe, NM (3)Mango Diesel | 2G All In One Device in Broken Arrow, OK (3)Mango Diesel | 2G All In One Device in Edmond, OK (3)Mango Diesel | 2G All In One Device in Lawton, OK (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Mango Diesel | 2G All In One Device?
- Mango Diesel | 2G All In One Device is listed at 12 licensed dispensaries, including White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland, Xclusive Cannabis - W Lindsey St and Xclusive Cannabis - N Kelly. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Mango Diesel | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Mango Diesel | 2G All In One Device range from $25 to $85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Mango Diesel | 2G All In One Device?
- Mango Diesel | 2G All In One Device is on menus in Arizona, Massachusetts, New Mexico, New York and Oklahoma.