Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device by Dime Industries
$37.50–$85
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.69–2000%
- CBD
- 0.17–5.43%
- In stock at
- 99 dispensaries
- Best price per gram
- $11.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 24 dispensaries across Arizona, Massachusetts and New York, priced $37.50–$85. The lowest listed price right now is at House of Cannabis Ok, Inc.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (37) — Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Arizona
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- All Greens DispensarySun City, AZ · 4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Cottonwood DispensaryCottonwood, AZ · 4.3★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - BuckeyeBuckeye, AZ · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$62$31/g
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
New Mexico (23)
- High Supply Cannabis DispensaryPortales, NM · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- High Supply ClovisClovis, NM · 4.6★ · 2 g$35$17.50/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36$18/gDeal
- Soft Serve Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.5★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39$19.50/g
- Buds 'n More Dispensary - TucumcariTucumcari, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Luna Leaf DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/gDeal
- Effy Exotics Dispensary AlamogordoAlamogordo, NM · 5★ · 2 g$40$20/gDeal
- Stoned Ape Canna Co.Carlsbad, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Mesa Flowers Canna Co.Hobbs, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary RoswellRoswell, NM · 4.9★ · 2 g$42$21/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- ENDO Cannabis Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Ultra Health Dispensary LordsburgLordsburg, NM · 4.6★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Nitro OrganicsLordsburg, NM · 5★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Elevation 3789'Sunland Park, NM · 5★ · 2 g$50$25/g
- Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Black Powder DispensarySanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$52.50$26.25/g
New York (19)
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2 g$59.73$29.86/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 2 g$79.95$39.98/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/gDeal
- DOSHAOneonta, NY · 4.6★ · 2 g$80$40/g
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$80$40/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NYAstoria, NY · 4.8★ · 2 g$80.53$40.27/g
- Terp Bros Dispensary - Ozone ParkOzone Park, NY · 4.9★ · 2 g$80.53$40.27/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$84.07$42.03/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 2 g$85$42.50/g
- Royale Flower Cannabis DispensaryAlbany, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
Oklahoma (7)
- House of Cannabis Ok, IncBroken Arrow, OK · 4.3★ · 2 g$23$11.50/g
- Evergreen Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$25.95$12.97/g
- Pride Cannabis CompanyOklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$25.95$12.97/g
- BCC Collective - Cannabis DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- TOP Dispensary BethanyBethany, OK · 4.2★ · 2 g$30$15/g
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$30.30$15.15/g
Massachusetts (6) — Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Massachusetts
- Salty FarmersEastham, MA · 4.7★ · 2 g$70$35/g
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Orange Cannabis CompanyOrange, MA · 4.7★ · 2 g$75$37.50/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- reLeaf Alternative - NatickNatick, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
New Jersey (6)
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 2 g$88$44/g
- Noire Weed Dispensary MaplewoodMaplewood, NJ · 5★ · 2 g$89.90$44.95/g
- Everest Dispensary Atlantic CityAtlantic City, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Village Dispensary HobokenHoboken, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$95$47.50/g
Virginia (1)
- N High SupplyFairlawn, VA · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device by state
Prices, deals & delivery near Broken Arrow
- Cheapest flower in Broken Arrow
- Cheapest carts & vapes in Broken Arrow
- Cheapest edibles in Broken Arrow
- Cheapest pre-rolls in Broken Arrow
- Cheapest concentrates in Broken Arrow
- Cheapest infused pre-rolls in Broken Arrow
- Cheapest weed in Broken Arrow
- Cheap ounces in Broken Arrow
- Broken Arrow cannabis prices
- Weed deals in Broken Arrow (8)
Where to buy Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Phoenix, AZ (11)Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Tucson, AZ (4)Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Albuquerque, NM (4)Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Sunland Park, NM (4)Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in El Mirage, AZ (3)Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device in Oklahoma City, OK (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device?
- Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device is listed at 24 licensed dispensaries, including House of Cannabis Ok, Inc, Evergreen Cannabis Co. and Pride Cannabis Company. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device range from $37.50 to $85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device?
- Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device is on menus in Arizona, Massachusetts and New York.