Pink Rosé | 2G All In One Device by Dime Industries
$25.97–$85
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.27–94.59%
- CBD
- 0.16–2.83%
- In stock at
- 139 dispensaries
- Best price per gram
- $8.62/g
Prices updated Oct 2, 2026
Pink Rosé | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 26 dispensaries across Arizona, Massachusetts, New Mexico and Oklahoma, priced $25.97–$85. The lowest listed price right now is at White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (49) — Pink Rosé | 2G All In One Device in Oklahoma
- White Barn Dispensary Bixby by Okie WonderlandBixby, OK · 4.9★ · 2 g$17.24$8.62/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraMuskogee, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- House of Cannabis Ok, IncBroken Arrow, OK · 4.3★ · 2 g$23$11.50/g
- Capital Dank ArdmoreArdmore, OK · 4.9★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Capital Dank NormanNorman, OK · 4★ · 2 g$23.99$11.99/gDeal
- Goat House Cannabis May AvenueOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- The Lucky Goat DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- Apothecary Farms - DurantDurant, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Lokal SourceOwasso, OK · 4.6★ · 2 g$25.88$12.94/g
- Freedom RoadOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$25.94$12.97/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$25.97$12.98/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa)Glenpool, OK · 4.9★ · 2 g$27$13.50/g
- Xclusive Cannabis OKC - South PennOklahoma City, OK · 4.4★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC ClassenOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- BCC Collective - Cannabis DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC - North MayOklahoma City, OK · 4.5★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Exclusive PharmacyOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Beyond The Pines - Cannabis DispensaryShawnee, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- Cowboy Kush DispensaryBroken Arrow, OK · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- Utokem Dispensary of ClaremoreClaremore, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 2 g$30$15/g
- Snaxland DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- TOP Dispensary BethanyBethany, OK · 4.2★ · 2 g$30$15/g
- Tropic CannaLawton, OK · 4.6★ · 2 g$30.17$15.09/g
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$30.30$15.15/g
Arizona (37) — Pink Rosé | 2G All In One Device in Arizona
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- All Greens DispensarySun City, AZ · 4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Lush EdiblesTucson, AZ · 5★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$62$31/g
New Mexico (30) — Pink Rosé | 2G All In One Device in New Mexico
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - ParadiseAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$36$18/gDeal
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39$19.50/g
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$39.99$20/g
- Enchanted Botanicals Menaul - Cannabis DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$39.99$20/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39.99$20/g
- PurLife Dispensary Eubank & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Purlife Dispensary Shelton - Louisiana & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary RoswellRoswell, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary TramwayAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Buds 'n More Dispensary - TucumcariTucumcari, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/gDeal
- PurLife Dispensary - T or CTruth or Consequences, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Effy Exotics Dispensary AlamogordoAlamogordo, NM · 5★ · 2 g$40$20/gDeal
- Stoned Ape Canna Co.Carlsbad, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Mesa Flowers Canna Co.Hobbs, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- JetLife Dispensary - AlbuquerqueAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Vana Society Cannabis Dispensary TexicoTexico, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Vana Society Cannabis Dispensary ClovisClovis, NM · 4.8★ · 2 g$45$22.50/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- ENDO Cannabis Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Ultra Health Dispensary LordsburgLordsburg, NM · 4.6★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Nitro OrganicsLordsburg, NM · 5★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Black Powder DispensarySanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$47$23.50/g
- Altitude Cannabis Dispensary - Paseo Del NorteAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$48.99$24.50/g
- Altitude Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 4.7★ · 2 g$48.99$24.50/g
- Elevation 3789'Sunland Park, NM · 5★ · 2 g$50$25/g
New York (13)
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2 g$59.73$29.86/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$79.65$39.83/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$79.90$39.95/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/gDeal
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$80$40/g
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$84.07$42.03/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
Massachusetts (10) — Pink Rosé | 2G All In One Device in Massachusetts
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Bleaf Wellness CentreWare, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Full Harvest Moonz - Haverhill DispensaryHaverhill, MA · 4.5★ · 2 g$80$40/gDeal
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Island TimeVineyard Haven, MA · 4.2★ · 2 g$100$50/g
Pink Rosé | 2G All In One Device by state
Prices, deals & delivery near Bixby
Where to buy Pink Rosé | 2G All In One Device by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Pink Rosé | 2G All In One Device in Oklahoma City, OK (15)Pink Rosé | 2G All In One Device in Albuquerque, NM (10)Pink Rosé | 2G All In One Device in Phoenix, AZ (9)Pink Rosé | 2G All In One Device in Tulsa, OK (6)Pink Rosé | 2G All In One Device in Mesa, AZ (5)Pink Rosé | 2G All In One Device in Tucson, AZ (3)Pink Rosé | 2G All In One Device in Sunland Park, NM (3)Pink Rosé | 2G All In One Device in Rochester, NY (3)Pink Rosé | 2G All In One Device in Lawton, OK (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Pink Rosé | 2G All In One Device?
- Pink Rosé | 2G All In One Device is listed at 26 licensed dispensaries, including White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland, Euphora and Euphora. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Pink Rosé | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Pink Rosé | 2G All In One Device range from $25.97 to $85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Pink Rosé | 2G All In One Device?
- Pink Rosé | 2G All In One Device is on menus in Arizona, Massachusetts, New Mexico and Oklahoma.