Sour Grape | 2G All In One Device by Dime Industries
$30.24
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 2, 2026
Sour Grape | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $30.24. The lowest listed price right now is at Livwell Meds Sulphur.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (3)
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 2 g$30.24$15.12/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 2 g$30.24$15.12/g
New Mexico (1)
- Mesa Flowers Canna Co.Hobbs, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
Arizona (1)
- Lush EdiblesTucson, AZ · 5★ · 2 g$50$25/g
Prices, deals & delivery near Sulphur
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Sour Grape | 2G All In One Device?
- Sour Grape | 2G All In One Device is listed at 1 licensed dispensary, including Livwell Meds Sulphur, Next Elevation 2 and Next Elevation inc llc. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Sour Grape | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Sour Grape | 2G All In One Device range from $30.24 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Sour Grape | 2G All In One Device?
- Sour Grape | 2G All In One Device is on menus in Oklahoma.