3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe by EUREKA
$59.53–$88
- Category
- Vape Pens
- Size
- 3 g
- THC
- 2700%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $18.41/g
Prices updated Oct 1, 2026
3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe by EUREKA is stocked at 2 dispensaries across Colorado and New York, priced $59.53–$88. The lowest listed price right now is at High Popeye Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (9)
- High Popeye DispensaryDenver, CO · 4.9★ · 3 g$55.23$18.41/g
- Breckenridge Organic Therapy Cannabis DispensaryBreckenridge, CO · 4.7★ · 3 g$59.53$19.84/g
- The Dispensary BreckenridgeBreckenridge, CO · 4.7★ · 3 g$59.53$19.84/g
- Mecca CannabisAurora, CO · 4.4★ · 3 g$59.95$19.98/g
- Social Dispensary Chambers DIA AirportDenver, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary GoldenGolden, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- The FireplaceBrighton, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary Reunion Denver AirportCommerce City, CO · 5★ · 3 g$80$26.67/gDeal
New York (7)
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 3 g$88$29.33/gDeal
- Blissful BudsBinghamton, NY · 4.9★ · 3 g$89.99$30/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 3 g$100$33.33/g
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 3 g$109$36.33/gDeal
- Terminal 420 DispensaryRosedale, NY · 4.9★ · 3 g$110$36.67/g
- Dazed Cannabis – SyracuseSyracuse, NY · 4.5★ · 3 g$110$36.67/g
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 3 g$110.62$36.87/g
Prices, deals & delivery near Denver
Where to buy 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy EUREKA 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe?
- 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe is listed at 2 licensed dispensaries, including High Popeye Dispensary, Breckenridge Organic Therapy Cannabis Dispensary and The Dispensary Breckenridge. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does EUREKA 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe cost?
- Menu prices for 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe range from $59.53 to $88 across the dispensaries that list it.
- Which states carry EUREKA 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe?
- 3g SLID3 FUSION Disposable - Concord Crush x Lychee Luxe is on menus in Colorado and New York.