Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by Fernway
$60–$94
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 79.46–90%
- CBD
- 0.16–1.03%
- In stock at
- 88 dispensaries
- Best price per gram
- $26/g
Prices updated Oct 1, 2026
Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by Fernway is stocked at 5 dispensaries across Massachusetts and New York, priced $60–$94. The lowest listed price right now is at Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (34)
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 2 g$62$31/gDeal
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$78$39/g
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 2 g$79.65$39.83/gDeal
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 2 g$82$41/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$82.99$41.49/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 2 g$83$41.50/g
- Flower Daddy DispensaryBrooklyn, NY · 4.8★ · 2 g$83$41.50/g
- Culture House: Greenpoint Licensed Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.3★ · 2 g$83$41.50/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 2 g$83$41.50/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$83.18$41.59/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$83.19$41.59/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- The village green DispensaryNew Hartford, NY · 4.3★ · 2 g$86$43/g
- Royale Flower Cannabis DispensaryAlbany, NY · 4.9★ · 2 g$91$45.50/g
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2 g$92$46/gDeal
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- Corner HouseIthaca, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- Mighty Lucky NYC Cannabis Dispensary & Weed DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/g
- The Emerald Dispensary - Upper East SideNew York, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$93.79$46.90/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/gDeal
- The Emerald Dispensary - Carroll GardensBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$93.79$46.90/g
- The Flowery Dispensary ChinatownNew York, NY · 5★ · 2 g$94$47/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 2 g$94$47/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$94$47/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$94$47/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 2 g$94$47/g
- BUZZY Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$97$48.50/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 2 g$97.18$48.59/g
Illinois (20)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- Cookies Chicago DispensaryChicago, IL · 5★ · 2 g$60.19$30.09/gDeal
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 2 g$63.75$31.88/gDeal
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$81.60$40.80/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$81.60$40.80/gDeal
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Mint Cannabis - Forest ParkForest Park, IL · 4.5★ · 2 g$85$42.50/g
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 2 g$85$42.50/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryProspect Heights, IL · 4.7★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 2 g$85.50$42.75/g
- Terrace Cannabis Dispensary - AltonAlton, IL · 4.9★ · 2 g$85.60$42.80/gDeal
- Terrace Cannabis Dispensary - MilanMilan, IL · 4.9★ · 2 g$118.36$59.18/g
- Terrace Cannabis Dispensary - MolineMoline, IL · 4.8★ · 2 g$119.43$59.72/g
Massachusetts (17) — Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in Massachusetts
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2 g$52$26/g
- Canna Provisions Weed Dispensary HolyokeHolyoke, MA · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 2 g$57$28.50/g
- Prolific Cannabis Dispensary AllstonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- JDM CannabisMendon, MA · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MABoston, MA · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 2 g$65$32.50/g
- Ember Gardens Weed Dispensary Cape CodOrleans, MA · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Nature Medicines DispensaryUxbridge, MA · 4.3★ · 2 g$70$35/g
- Elevated Roots Dispensary KingstonKingston, MA · 4.4★ · 2 g$72$36/g
- Elevated Roots Dispensary HalifaxHalifax, MA · 4.4★ · 2 g$72$36/g
- ACK Natural Cannabis DispensaryNantucket, MA · 5★ · 2 g$90$45/g
New Jersey (10)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$66.50$33.25/gDeal
- NAR CannabisMt Laurel Township, NJ · 4.7★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Bridge City Collective Weed Dispensary New BrunswickSomerset, NJ · 5★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- MindLift Recreational Weed DispensaryPlainfield, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Authorized Dealer DispensaryNorth Bergen, NJ · 5★ · 2 g$95$47.50/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$95$47.50/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/gDeal
- Village Dispensary HobokenHoboken, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$95$47.50/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElizabeth, NJ · 4.7★ · 2 g$95.50$47.75/g
Missouri (6)
- Kind Goods Recreational Dispensary - SoulardSt. Louis, MO · 4.8★ · 2 g$71.99$35.99/g
- Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland HeightsMaryland Heights, MO · 4.6★ · 2 g$71.99$35.99/g
- High Profile of Columbia DispensaryColumbia, MO · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- High Profile of West Plains DispensaryWest Plains, MO · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- High Profile of St. Louis DispensarySt. Louis, MO · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- High Profile of Chesterfield DispensaryChesterfield, MO · 4.9★ · 2 g$90$45/g
Pennsylvania (1)
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 2 g$60.50$30.25/g
Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by state
Prices, deals & delivery near Attleboro
Where to buy Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in New York, NY (8)Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in Chicago, IL (5)Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in Brooklyn, NY (4)Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in Boston, MA (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Fernway Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g?
- Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g is listed at 5 licensed dispensaries, including Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro, Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke and Nature's Medicines Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Fernway Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g cost?
- Menu prices for Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g range from $60 to $94 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Fernway Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g?
- Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g is on menus in Massachusetts and New York.