Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by Fernway
$55–$95
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 74.32–90.17%
- CBD
- 0.18–6.99%
- In stock at
- 56 dispensaries
- Best price per gram
- $27.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by Fernway is stocked at 7 dispensaries across Massachusetts, New Jersey and New York, priced $55–$95. The lowest listed price right now is at Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (24)
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$78$39/g
- Leaf PlugBuffalo, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$82.99$41.49/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$83$41.50/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$83$41.50/g
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 2 g$83$41.50/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 2 g$83$41.50/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 2 g$83$41.50/g
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 2 g$83.19$41.59/g
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 2 g$83.19$41.59/g
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$84.07$42.03/g
- Royale Flower Cannabis DispensaryAlbany, NY · 4.9★ · 2 g$91$45.50/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- Corner HouseIthaca, NY · 4.9★ · 2 g$93$46.50/g
- The Emerald Dispensary - Upper East SideNew York, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$93.79$46.90/g
- The Flowery Dispensary Upper West SideNew York, NY · 4.9★ · 2 g$93.79$46.90/g
- The Flowery Dispensary QueensForest Hills, NY · 4.8★ · 2 g$93.79$46.90/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/gDeal
- Rochester's Finest DispensaryRochester, NY · 4.6★ · 2 g$93.79$46.90/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2 g$93.80$46.90/g
- The Alchemy Chelsea – Licensed Cannabis Dispensary & Free DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$96.05$48.02/g
Massachusetts (16) — Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g in Massachusetts
- Canna Provisions Weed Dispensary HolyokeHolyoke, MA · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Prolific Cannabis Dispensary AllstonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MABoston, MA · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 2 g$65$32.50/g
- Ember Gardens Weed Dispensary Cape CodOrleans, MA · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 2 g$69$34.50/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Nature Medicines DispensaryUxbridge, MA · 4.3★ · 2 g$70$35/g
- Elevated Roots Dispensary KingstonKingston, MA · 4.4★ · 2 g$72$36/g
- Elevated Roots Dispensary HalifaxHalifax, MA · 4.4★ · 2 g$72$36/g
- Elevated Roots Dispensary AbingtonAbington, MA · 2.9★ · 2 g$72$36/g
New Jersey (13)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$66.50$33.25/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$71.25$35.63/gDeal
- Unity Rd. Cannabis ShopSomerset, NJ · 4.9★ · 2 g$71.25$35.63/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 2 g$72$36/gDeal
- Social Dispensary BridgetonBridgeton, NJ · 4.8★ · 2 g$88$44/gDeal
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 2 g$95$47.50/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$95$47.50/g
- Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJEwing Township, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/g
- FRESHElizabeth, NJ · 4.9★ · 2 g$95$47.50/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$95$47.50/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElizabeth, NJ · 4.7★ · 2 g$95.50$47.75/g
- The Public Garden Dispensary BloomfieldBloomfield, NJ · 5★ · 2 g$100$50/g
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 2 g$101.29$50.65/g
Illinois (2)
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$81.60$40.80/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$81.60$40.80/gDeal
Pennsylvania (1)
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 2 g$60.50$30.25/g
Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by state
Prices, deals & delivery near Holyoke
Where to buy Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Fernway Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g?
- Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g is listed at 7 licensed dispensaries, including Canna Provisions Weed Dispensary Holyoke, High Profile X Budega of Roxbury Dispensary and Prolific Cannabis Dispensary Allston. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Fernway Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g cost?
- Menu prices for Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g range from $55 to $95 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Fernway Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g?
- Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g is on menus in Massachusetts, New Jersey and New York.