Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g by Giggles
$5
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 47.13%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g by Giggles is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $5. The lowest listed price right now is at Vibe Cannabis Dispensary New Buffalo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- Vibe Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.6★ · 1.2 g$4$3.33/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$4.50$3.75/g
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Frequently asked questions
- Where can I buy Giggles Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g?
- Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including Vibe Cannabis Dispensary New Buffalo, Timber Cannabis Co Sturgis Dispensary and PLANET JANE. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Giggles Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g cost?
- Menu prices for Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g range from $5 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Giggles Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g?
- Dragon Slayers | Apple Jax | Infused Pre-roll | 1.2g is on menus in Michigan.