Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g by Gold Crown
$10
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 39.2%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $5.83/g
Prices updated Oct 1, 2026
Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g by Gold Crown is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $10. The lowest listed price right now is at King Of Budz - Cannabis Dispensary Roseville.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (4)
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 1.5 g$8.75$5.83/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 1.5 g$8.75$5.83/gDeal
- Vibe Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.6★ · 1.5 g$10$6.67/g
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.5 g$10$6.67/g
Prices, deals & delivery near Roseville
Frequently asked questions
- Where can I buy Gold Crown Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g?
- Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including King Of Budz - Cannabis Dispensary Roseville, King of Budz Cannabis Company and Vibe Cannabis Dispensary New Buffalo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Gold Crown Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g range from $10 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Gold Crown Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g?
- Jesters | Runtz | Infused Joint | 1.5g is on menus in Michigan.