Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk by Green Dynasty
$8.54
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 39.49%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $5.69/g
Prices updated Oct 1, 2026
Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk by Green Dynasty is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $8.54. The lowest listed price right now is at EVERMORE EXOTICS.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (4)
- EVERMORE EXOTICSOwasso, OK · 4.8★ · 1.5 g$8.54$5.69/g
- Nature's KissOklahoma City, OK · 4.7★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Pure Buds USAOklahoma City, OK · 5★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Nature's Kiss Tulsa DispensaryTulsa, OK · 4.7★ · 1.5 g$8.65$5.77/g
Prices, deals & delivery near Owasso
Frequently asked questions
- Where can I buy Green Dynasty Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk?
- Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk is listed at 1 licensed dispensary, including EVERMORE EXOTICS, Nature's Kiss and Pure Buds USA. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Green Dynasty Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk cost?
- Menu prices for Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk range from $8.54 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Green Dynasty Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk?
- Ravens Revenge | Infused Joints | 0.5g each | 3pk is on menus in Oklahoma.