Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 36.58%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $12/g
Prices updated Oct 1, 2026
Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $30. The lowest listed price right now is at Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis….
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (7)
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- The Flower Bowl Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Vibe Dispensary - The Ultimate Cannabis ExperienceInkster, MI · 2.5 g$30$12/g
- Vibe Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.6★ · 2.5 g$32$12.80/g
- Bazonzoes ProvisioningLansing, MI · 4.4★ · 2.5 g$35$14/g
- Bazonzoes Recreational Provisioning Center and Drive-thruLansing, MI · 4.5★ · 2.5 g$35$14/g
Massachusetts (2)
- Bleaf Wellness CentreWare, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- ACK Natural Cannabis DispensaryNantucket, MA · 5★ · 2.5 g$60$24/g
Prices, deals & delivery near Whitmore Lake
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…, Mint Cannabis - Coldwater and The Flower Bowl Cannabis Dispensary New Buffalo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Michigan.