Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g by Jeeter
$24.99–$25
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2 g
- THC
- 35.62%
- CBD
- 0.03%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $10.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g by Jeeter is stocked at 3 dispensaries across Michigan, priced $24.99–$25. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Yuma.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (9)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 2 g$35.50$17.75/g
- Collective Premium Cannabis BillericaNorth Billerica, MA · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2 g$40$20/g
Michigan (7) — Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g in Michigan
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$24.99$12.49/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- The Dude Abides SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- The Dude Abides MottvilleWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
Arizona (1)
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$21$10.50/gDeal
California (1)
- OG NATIONMaywood, CA · 4.9★ · 2 g$25.20$12.60/gDeal
New York (1)
- DeMarino’sPort Jervis, NY · 5★ · 2 g$42$21/g
Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g by state
Prices, deals & delivery near Somerton
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g?
- Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g is listed at 3 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Yuma, Dacut Weed Dispensary Monroe and JARS Cannabis Dispensary - Jackson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g cost?
- Menu prices for Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g range from $24.99 to $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g?
- Jeeter | The Nectar | Summer Essentials XL Infused Pre-Roll | 2g is on menus in Michigan.