Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$15–$45
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 33.32–36.91%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 52 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 2, 2026
Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 22 dispensaries across Michigan, priced $15–$45. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis - Center Line.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (46) — Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- JARS Cannabis - Center LineCenter Line, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- NOXX Cannabis 28th St. - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.8★ · 2.5 g$21$8.40/gDeal
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 2.5 g$22.80$9.12/gDeal
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 2.5 g$24$9.60/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary WayneWayne, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary BurtonBurton, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - Chesterfield/New BaltimoreChesterfield, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Homegrown Cannabis CompanyLansing, MI · 4.4★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- The Dude Abides SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary Three RiversThree Rivers, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Exclusive Brands - MuskegonMuskegon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- URB Cannabis Dispensary SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- NOXX Cannabis Plainfield Ave - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 2.5 g$32$12.80/gDeal
Massachusetts (5)
- Collective Premium Cannabis BillericaNorth Billerica, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Smyth Cannabis Co. | FraminghamFramingham, MA · 5★ · 2.5 g$50$20/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2.5 g$50$20/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2.5 g$50$20/g
California (1)
- Mr. Nice GuyBell Gardens, CA · 4.6★ · 2.5 g$45$18/g
Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Center Line
Where to buy Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 22 licensed dispensaries, including JARS Cannabis - Center Line, NOXX Cannabis 28th St. - Grand Rapids Dispensary and Timber Cannabis Co Three Rivers Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $15 to $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Tropicali | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Michigan.