Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy by Jointman
$40
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 14.95 g
- THC
- 45.5%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $2.68/g
Prices updated Oct 1, 2026
Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy by Jointman is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $40. The lowest listed price right now is at Mindright Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (4)
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 14.95 g$40$2.68/gDeal
- URB Cannabis Dispensary SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 14.95 g$42$2.81/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 14.95 g$44$2.94/g
- House of Dank Recreational Cannabis - GratiotDetroit, MI · 4.9★ · 14.95 g$44$2.94/g
Prices, deals & delivery near New Baltimore
Frequently asked questions
- Where can I buy Jointman Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy?
- Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy is listed at 1 licensed dispensary, including Mindright Cannabis Company, URB Cannabis Dispensary Sturgis and King of Budz Cannabis Company. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jointman Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy cost?
- Menu prices for Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy range from $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jointman Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy?
- Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Cotton Candy is on menus in Michigan.