Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower by LEFT COAST
$50
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 24%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $14.29/g
Prices updated Oct 3, 2026
Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower by LEFT COAST is stocked at 1 dispensary across New York, priced $50. The lowest listed price right now is at A Cannaful Life.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$50$14.29/g
- Stonedhouse DispensaryLewiston, NY · 5★ · 1/8 oz$57$16.29/g
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy LEFT COAST Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower?
- Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower is listed at 1 licensed dispensary, including A Cannaful Life, FlynnStoned Cannabis North Syracuse and Stonedhouse Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does LEFT COAST Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower cost?
- Menu prices for Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower range from $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry LEFT COAST Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower?
- Maui Waui - 3.5g Top Shelf Flower is on menus in New York.